Динамо U-19 не дограло матч через масову бійку

26 січня 2022, 19:45 | Футбол

Конфлікт спровокував молодий талант "

Юнацька команда Динамо U-19 провела свій другий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником "

Рахунок у матчі було відкрито на 36 хвилині, коли пройшов навіс із правого флангу у штрафний майданчик Динамо, де Емре Демір головою пробив точно у ворота. У другому таймі кияни суттєво оновили склад та стали домінувати на полі. Потім на 53 хвилині Попов зрівняв рахунок, вдало зігравши головою на добиванні. На 77 хвилині Царенко вивів "

Через пару хвилин виник цей скандальний епізод. Діалло промчав з центру поля до воріт суперника і пробив повз воротаря у ворота, проте сенегалець не зміг відсвяткувати взяття воріт через офсайд..

Це рішення обурило динамівців, при цьому головний тренер команди Ігор Костюк сам побіг на поле, щоб висловити своє невдоволення.. Сам же Діалло Динамівці були обурені цим рішенням рефері, навіть Ігор Костюк прибіг, щоб висловити своє невдоволення.. Через кілька секунд почалася масова бійка через Діалло, який у неігровому епізоді вдарив гравця Антальяспора. Команди ледь заспокоїлися, а суддя вирішив не догравати останні кілька хвилин спарингу..

Динамо U-19 - Антальяспор U-19 2:2 Голи: Попов, 53, Царенко, 77 - Емре Демір, 36,? , 86.