Відбувся черговий матч 19-го туру німецької Бундесліги.
Футбол 16 січня 2022, 23:21 (football.ua)

Цорк: Коментарі Холанда нас трохи здивували Цорк: Коментарі Холанда нас трохи здивували
Спортивний директор Борусії Дортмунд прокоментував слова Ерлінга Холанда.
Футбол 16 січня 2022, 17:38 (football.ua)
Сассуоло - Верона 2:4 Відео голів та огляд матчу Сассуоло - Верона 2:4 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії..
Футбол 16 січня 2022, 18:52 (football.ua)
Валенсія та Бетіс пройшли до чвертьфіналу Кубка Іспанії Валенсія та Бетіс пройшли до чвертьфіналу Кубка Іспанії
Відбулися чергові поєдинки національного кубка Іспанії.
Футбол 16 січня 2022, 19:56 (football.ua)
Стало відомо, де відбудеться матч Шотландія - Україна Стало відомо, де відбудеться матч Шотландія - Україна
За 2022 рік команда Олександра Петракова проведе одразу три матчі проти шотландців..
Футбол 16 січня 2022, 21:07 (football.ua)
Астон Вілла - Манчестер Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу Астон Вілла - Манчестер Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 16 січня 2022, 08:58 (football.ua)
Коутіньо - про матч з МЮ: Вважаю за краще, щоб за мене говорила моя гра Коутіньо - про матч з МЮ: Вважаю за краще, щоб за мене говорила моя гра
Бразильський півзахисник залишився задоволеним поверненням до АПЛ.
Футбол 16 січня 2022, 08:56 (football.ua)
Матч Бетіс — Севілья буде дограно 16 січня Матч Бетіс — Севілья буде дограно 16 січня
Спортивні принципи перемогли.
Футбол 16 січня 2022, 11:11 (football.ua)
Алегрі - про матч з Удінезе: Ми на 10 хвилин вимкнулися з гри, це неправильно Алегрі - про матч з Удінезе: Ми на 10 хвилин вимкнулися з гри, це неправильно
Наставник Ювентуса прокоментував перемогу своєї команди у рамках чемпіонату Італії..
Футбол 16 січня 2022, 12:15 (football.ua)
Анчелотті - про матч за Суперкубок Іспанії: Має бути рівна гра Анчелотті - про матч за Суперкубок Іспанії: Має бути рівна гра
Наставник Реала прокоментував майбутній поєдинок проти Атлетіка.
Футбол 16 січня 2022, 13:19 (football.ua)
Інтер готовий обміняти Сенсі на Торсбі Інтер готовий обміняти Сенсі на Торсбі
Залишилося умовити півзахисника на перехід до Сампдорії.
Футбол 16 січня 2022, 14:22 (football.ua)
Де Лігт: Ювентусу не вистачає такого забивного форварда, як Роналду Де Лігт: Ювентусу не вистачає такого забивного форварда, як Роналду
Захисник туринського клубу висловився про результативність своєї команди.
Футбол 16 січня 2022, 15:30 (football.ua)
Бенітес: Ми припустилися дуже багато помилок у першому таймі Бенітес: Ми припустилися дуже багато помилок у першому таймі
Головний тренер Евертона поділився думками після чергової поразки своєї команди.
Футбол 16 січня 2022, 07:44 (football.ua)
Байєр у гостях здобув мінімальну перемогу над Боруссією Байєр у гостях здобув мінімальну перемогу над Боруссією
Завершився черговий матч німецької Бундесліги.
Футбол 16 січня 2022, 06:41 (football.ua)
Дебютні гол і пас Коутіньйо врятували Астон Віллу від поразки Манчестер Юнайтед Дебютні гол і пас Коутіньйо врятували Астон Віллу від поразки Манчестер Юнайтед
Бразильський півзахисник вийшов на поле під кінець поєдинку, зумівши перевернути хід зустрічі на користь своєї команди.
Футбол 16 січня 2022, 06:37 (football.ua)
Кельн – Баварія 0:4 Відео голів та огляд матчу Кельн – Баварія 0:4 Відео голів та огляд матчу
Футбол 16 січня 2022, 06:33 (football.ua)
Зеленський підтримав звільненого з Дженоа Шевченка Зеленський підтримав звільненого з Дженоа Шевченка
Президент України вірить в українського фахівця.
Футбол 16 січня 2022, 05:29 (football.ua)
Норвіч - Евертон 2:1 Відео голів та огляд матчу Норвіч - Евертон 2:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найцікавіші моменти поєдинку АПЛ.
Футбол 16 січня 2022, 05:25 (football.ua)
Бенітес: Я можу виправити ситуацію, але потрібен час Бенітес: Я можу виправити ситуацію, але потрібен час
Іспанський тренер попросив надати йому можливість усе змінити.
Футбол 16 січня 2022, 03:12 (football.ua)
Салернітана – Лаціо 0:3 Відео голів та огляд матчу Салернітана – Лаціо 0:3 Відео голів та огляд матчу
Футбол 16 січня 2022, 03:10 (football.ua)
Чорноморець оголосив про підписання контракту з Русіним Чорноморець оголосив про підписання контракту з Русіним
Молодий нападник продовжить кар'єру в одеському клубі.
Футбол 16 січня 2022, 00:55 (football.ua)
Рангнік - про Мартіал: Він сам не хотів бути у складі команди Рангнік - про Мартіал: Він сам не хотів бути у складі команди
Наставник Манчестер Юнайтед прокоментував відсутність у заявці французького футболіста.
Футбол 16 січня 2022, 00:54 (football.ua)