Верона дотиснула Болонью

22 січня 2022, 01:19 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Італії.

У рамках 23 туру італійської Серії А Верона у домашніх стінах з мінімальною перевагою переграла Болонью з рахунком 2:1..

Гості зуміли забити першими. Соріано видав чудову передачу на Орсоліні, який переграв варту воріт господарів.

Але Верона зуміла відігратися під кінець тайму. Капрарі отримав м'яч від Лазовича і точно пробив по воротах Скорупські, залишивши того не при справі.

Коли здавалося, що матч завершиться з рахунком 1:1, своє слово взяв Калинич. Хорват на 85 хвилині головою переправив м'яч у ворота..

Верона - Болонья 2:1 Голи: Капрарі, 38, Калініч, 85 - Орсоліні, 14 Верона: Монтіпо, Фараоні, Чеккеріні, Гюнтер, Казале, Лазович (Депаолі, 86), Велозу (Тамез, 63), Барак, Іліч (Калі).

Болонья: Скорупські, Хіки (Фальчинеллі, 86), Медель, Боніфаці, Бінкс, Теате (Аннан, 66), Соріано, Сванберг, Домінгес (Віньято, 66), Сансоне, Орсоліні (Арнаутович, 78).

Попередження: Скорупські (27), Сімеоне (43), Бінкс (45), Сансон (49), Гюнтер (60), Хіки (73).