Мінай упустив перемогу над Інгульцем

21 листопада 2021, 18:18 | Футбол
Минай - Ингулец, фото УПЛ

Мінай у рамках поєдинку п'ятнадцятого туру чемпіонату України приймав на своєму полі Інгулець та зіграв унічию з рахунком 2:2.

Гості відкрили рахунок у середині тайму, на що минайці відповіли двома влучними ударами ще до перерви. Один із м'ячів на свій рахунок записав Селезньов.

Інгулець зміг відновити паритет ближче до кінця зустрічі, коли влучним ударом відзначився Плохотнюк.. На більшу команду не вистачило.

Мінай - Інгулець 2:2.

Голи: Селезньов, 39, Горін, 45+1 - Ковальов, 28, Плохотнюк, 80 Минай: Кучер - Гончар, Семенка, Горін, Коваленко (Байдал, 77), Синегуб - Білоног (Кобак, 77), |.

Інгулець: Гальчук — Полегенько,?Асмелаш,?Ковальов,?Поспєлов,?Опанасенко (Головкін, 83) — Козак?.

Попередження:  Петрусенко, Месхі — Шарай, Стефен Вилучення: Месхі, 90+2.