Маріуполь впевнено здолав Мінай завдяки дублю Кащука

06 листопада 2021, 17:31 | Футбол

Підопічні Остапа Маркевича відправили у ворота закарпатського клубу два м'ячі, авторами яких став Олексій Кащук.

Завершився поєдинок 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Маріуполь вирушив у гості до Мінаю..

Під саму завісу першого тайму колектив Остапа Маркевича повів у рахунку завдяки голу Олексія Кащука, проте після перерви в азовців розпочали певні проблеми.

На 73-й хвилині Олег Очеретко залишив Маріуполь у меншості, тоді як гравець Міная Ігор Гончар ще через чотири хвилини не реалізував пенальті, тим самим втратив можливість повернути рівновагу в рахунку..

Незважаючи на те, що Маріуполь догравав поєдинок удесятьох, на 81-й хвилині Кащук оформив дубль і поставив крапку в цьому протистоянні..

Мінай — Маріуполь 0:2 Голи: Кащук, 45, 81 Мінай: Пеньков, Петрусенко, Кулієв, Білоног (Коваленко 79), Месхи (Книш 54), Горін, Гончар, Матич, М'якушко (Багайоко 64), Вишневський (4).