Реал зробив яскравий камбек в матчі з Валенсією і очолив Прикладу

20 вересня 2021, 03:15 | Футбол

Підопічні Анчелотті перевернули хід поєдинку в кінцівці.

У заключному матчі дня в іспанській Ла Лізі Валенсія приймала Реал Мадрид.

Обидві команди підійшли до матчу у відмінній формі і настрої. " Мадридці теж змінили тренера і поки не програвали в Ла Лізі, а також здобули важливу важку виїзну перемогу над Інтером.

На початку гри господарі були більш активні, але перший удар в поєдинку завдали гості. Каземіро пробив здалеку, проте бразильцеві не вдалося відкрити рахунок. Потім на поле почали відбуватися дуже дивні події. Всього за 10 хвилин до кінця першого тайму обидві команди провели три вимушені заміни через травми своїх гравців. У валенсійців поле покинули Карлос Солер і Тоні Коррейя, а у гостей - Дані Карвахаль.

До кінця тайму обидві команди грали спокійно, але в заключні хвилини першого тайму підопічні Хосе Бордаласа організували небезпечний момент зі штрафного після удару Габріеля Паулісти, однак на щастя для уболівальників Реала, на місці виявився Тібо Куртуа. В цілому, перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою перевагою господарів.

На початку другого тайму колектив Бордаласа знову виглядав більш активно. Вже на самому початку спершу Уго Дуро, а потім Гедеш могли відкрити рахунок, але Куртуа і удача допомогли " Однак в середині тайму доля не була прихильною до мадридцям, коли м'яч відскочив від Васкеса до Уго Дуро, і екс-гравець Реала забив своїй колишній команді.

Карло Анчелотті негайно відреагував на цей гол змінами в складі, і Реал став грати більш розкуто, що в самому кінці поєдинку принесло свої плоди, коли Карім Бензема спочатку віддав асист Вінісіус Жуніору, а потім буквально через дві хвилини встановив остаточний рахунок в поєдинку і вивів свою.

Мадридський Реал здобув три очки і став проміжним лідером в турнірній таблиці Ла Ліги.

Валенсія - Реал 1: 2 Голи: Уго Дуро, 66, - Вінісіус, 86, Бензема, 88 Валенсія: Мамардашвілі - Тьєррі Коррейя (Тоні Лато, 23) Габріель Пауліста, Альдерет, Фюльке - Солер (Муса, 15), Васс, Уго.

Реал: Куртуа - Карвахаль, Начо, Мілітао, Алаба - Вальверде (Іско, 78), Каземіро (Камавінга, 67), Модріч (Родріго, 67) - Вінісіус, Бензема, Азар (Йович, 78).

Попередження: Габріель Пауліста - Каземіро, Начо, Вінісіус, Камавінга.