Копа Америка. Алехандро Гомес тягне Аргентину, Уругвай і Чилі поділили очки

22 червня 2021, 11:13 | Футбол

Завершилися ще два матчі турніру.

В рамках третього раунду Копа Америка завершилися ще два поєдинки.

Збірна Аргентини в домашніх стінах зуміла здолати Парагвай з мінімальним рахунком 1: 0.

На 10 хвилині хавбек Севільї Алехандро Гомес після пасу від Ді Марії рахунок відкрив. Більше команди голів не забивали.

Після гри Аргентина з 7 очками є лідером групи А. Парагвай займає третю сходинку.

Аргентина - Парагвай 1: 0 Гол: А.

Гомес, 10 В паралельному матчі збірна Уругваю зіграла внічию проти збірної Чилі (1: 1).

У першому таймі Едуардо Варгас вивів гостей вперед. Однак команда Табареса домінувала в другій половині гри і зуміла зрівняти рахунок. На 66 хвилині Відаль зрізав м'яч в свої ворота.

Уругвай - Чилі 1: 1 Голи: Відаль (АГ), 66 - Варгас, 26 Хочеш бути в курсі всіх подій? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!

Переходь по посиланнях і будь в тренді! Додаток Android, додаток iOS.