Архів новин 

новини: 21 червня 2021 у рубриці:  

Ярославський: Підписанням Маілтона відкриваємо нову еру Металіста

Екс-президент харківського клубу висловився про трансфер бразильського захисника.
Футбол 21 червня 2021, 23:19 (football.ua)

Хьюлманд не став міняти стартовий склад перед грою проти Росії Хьюлманд не став міняти стартовий склад перед грою проти Росії
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи B, в якому зіграють Росія та Да...
Футбол 21 червня 2021, 22:16 (football.ua)
ПСЖ хоче підписати Варана в даний трансферне вікно ПСЖ хоче підписати Варана в даний трансферне вікно
У трансфер француза зацікавлений Маурісіо Почеттіно.
Футбол 21 червня 2021, 15:39 (football.ua)
Напередодні вирішальної битви на Євро: згадуємо зустрічі України та Австрії Напередодні вирішальної битви на Євро: згадуємо зустрічі України та Австрії
Football. ua, напередодні ключового матчу Євро-2020 для команди Андрія Шевченка, вирішив згадати історію наших протистоянь з австрійським суперни...
Футбол 21 червня 2021, 16:48 (football.ua)
Жезус може стати частиною операції з Кейну Жезус може стати частиною операції з Кейну
Бразилець і англієць можуть обмінятися клубами.
Футбол 21 червня 2021, 16:46 (football.ua)
У свято і при гарній погоді: Україна провела тренування перед матчем з Австрією У свято і при гарній погоді: Україна провела тренування перед матчем з Австрією
Команда готується до найважливішого поєдинку.
Футбол 21 червня 2021, 05:34 (football.ua)
Пессіна: На ближню штангу повинен був йти не я, а толой Пессіна: На ближню штангу повинен був йти не я, а толой
Півзахисник збірної Італії прокоментував результат заключного матчу групового етапу для його команди.
Футбол 21 червня 2021, 09:52 (football.ua)
Бастони: Всього два роки тому я був в Пармі і не знав, як продовжиться моя кар єра Бастони: Всього два роки тому я був в Пармі і не знав, як продовжиться моя кар'єра
Захисник збірної Італії прокоментував результат заключного матчу групового етапу для його команди.
Футбол 21 червня 2021, 10:59 (football.ua)
Петкович: Швейцарія трохи засмучена третім місцем в групі Петкович: Швейцарія трохи засмучена третім місцем в групі
Наставник збірної Швейцарії прокоментував результат заключного матчу групового етапу для його команди.
Футбол 21 червня 2021, 12:07 (football.ua)
Гілмор пропустить вирішальний матч проти Хорватії через COVID-19 Гілмор пропустить вирішальний матч проти Хорватії через COVID-19
Шотландія втратила одного з юних талантів у відповідальний момент.
Футбол 21 червня 2021, 14:27 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском