Архів новин 

новини: 12 червня 2021 у рубриці:  

Потап признался, завидует ли, что его подопечная DOROFEEVA более популярна, чем он

Клипы Нади собирают больше просмотров, чем сольные видео артиста.
Світські хроніки 12 червня 2021, 23:47 (ТСН.ua)

Набряк Квінке: причини, симптоми, лікування Набряк Квінке: причини, симптоми, лікування
Набряк Квінке (ангіоневротичний набряк) - це вид алергічної реакції, для якої характерно виникнення набряку шкіри, слизових оболонок, підшкірної ...
Здоров'я 12 червня 2021, 23:19 (e-news.com.ua)
На Херсонщині влучно анонсували матч Росії на Євро-2020: фото розлетілося по Мережі На Херсонщині влучно анонсували матч Росії на Євро-2020: фото розлетілося по Мережі
У Скадовську уболівальників запрошують дивитися поєдинок "
Спорт 12 червня 2021, 20:08 (ТСН.ua)
Харківським підлітком, який знущався над дівчатками, займеться поліція Харківським підлітком, який знущався над дівчатками, займеться поліція
У Харкові підліток побив однолітку. Як повідомили очевидці, НП сталася на Нових будинках.
Події 12 червня 2021, 22:15 (glavnoe.ua)
Френкі де Йонг: Збірну України відрізняє організація гри, вони показують солідний футбол Френкі де Йонг: Збірну України відрізняє організація гри, вони показують солідний футбол
Нідерландський хавбек висловився про майбутній матч проти української команди на Євро-2020.
Футбол 12 червня 2021, 21:12 (football.ua)
У Кухар — флористика, у Ласточкина — укулеле: необычные хобби украинских звезд У Кухар — флористика, у Ласточкина — укулеле: необычные хобби украинских звезд
Среди насыщенных трудовых будней артисты находят время для любимых дел.
Світські хроніки 12 червня 2021, 19:46 (ТСН.ua)
Рома і Боруссія Д включилися в боротьбу за Ісака Рома і Боруссія Д включилися в боротьбу за Ісака
Шведський форвард провів вражаючий сезон.
Футбол 12 червня 2021, 12:23 (football.ua)
Україна - Нідерланди: нотатки прямо з Амстердама Україна - Нідерланди: нотатки прямо з Амстердама
Олександр Пузік ділиться своїми першими враженнями після прибуття в Амстердам на матч збірної України.
Футбол 12 червня 2021, 14:40 (football.ua)
Мбаппе: Хіба ПСЖ найкраще місце для мене? У мене поки немає відповіді Мбаппе: Хіба ПСЖ найкраще місце для мене? У мене поки немає відповіді
Французький нападник роздумує над відходом в інший клуб.
Футбол 12 червня 2021, 15:52 (football.ua)
Фіорентина має намір перехопити форварда Штутгарта у Лаціо і клубів АПЛ Фіорентина має намір перехопити форварда Штутгарта у Лаціо і клубів АПЛ
Вартість футболіста зростає в міру його виступів за збірну.
Футбол 12 червня 2021, 15:50 (football.ua)
Мбабу і Шер зіграють з перших хвилин проти Уельсу Мбабу і Шер зіграють з перших хвилин проти Уельсу
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи A, в якому зіграють Уельс і Шве...
Футбол 12 червня 2021, 17:58 (football.ua)
Путін підписав закон про право кримчан займати держпосади в РФ Путін підписав закон про право кримчан займати держпосади в РФ
Кримчан, які після окупації Криму Росією не ввишлі з громадянства України, більше не будуть стосуватися обмеження займати державні посади. Відпов...
Політика 12 червня 2021, 19:04 (glavnoe.ua)
Виталий Портников: Путин вновь берется за историю Украины Виталий Портников: Путин вновь берется за историю Украины
Президент Росії Володимир Путін обіцяє написати статтю про історію України. Таку заяву Путін зробив у інтерв'ю каналу «Росія 24». І це не просто ...
Політика 12 червня 2021, 17:10 (glavnoe.ua)
К єлліні повторив рекорд Італії за кількістю чемпіонатів Європи К'єлліні повторив рекорд Італії за кількістю чемпіонатів Європи
Футболіст з'явився в стартовому матчі турніру.
Футбол 12 червня 2021, 00:21 (football.ua)
 Мандруй Україною з Дмитром Комаровим : ведущий покажет, как добывают  белое золото  Карпат "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим": ведущий покажет, как добывают "белое золото" Карпат
В финальной серии сезона Дмитрий Комаров станет пастухом и узнает древние традиции гуцулов-сыроваров.
Світські хроніки 12 червня 2021, 00:09 (ТСН.ua)
У Харкові викрили злочинну групу, яка привласнила велику суму бюджетних коштів У Харкові викрили злочинну групу, яка привласнила велику суму бюджетних коштів
У Харкові шести членам злочинної організації повідомили про підозру у привласненні майже 850 тис. грн бюджетних коштів.
Суспільство 12 червня 2021, 01:24 (glavnoe.ua)
На Волині оголосили траур по військовій, яка загинула на Донбасі На Волині оголосили траур по військовій, яка загинула на Донбасі
У Волинській області, на території Володимир-Волинської громади оголосили триденний траур по лейтенанту ВСУ Карині Шемчук, яка загинула 9 червня ...
Події 12 червня 2021, 02:27 (glavnoe.ua)
Імунотерапія гліобластоми: що важливо знати Імунотерапія гліобластоми: що важливо знати
Дослідження, опубліковане в лютому 2019, передбачає, що інгібітори PD-1 збільшують виживання пацієнтів з операбельною рецидивуючої гліобластомою....
Здоров'я 12 червня 2021, 08:06 (e-news.com.ua)
У чому користь перепелиних яєць У чому користь перепелиних яєць
Популярність перепелиним яйцям принесли японці. У минулі часи вони вивезли партію яєць для детального вивчення. Їх корисні властивості так вразил...
Здоров'я 12 червня 2021, 04:40 (e-news.com.ua)
В Харькове откроют центр массовой вакцинации против коронавируса В Харькове откроют центр массовой вакцинации против коронавируса
В Харькове откроется центр массовой вакцинации от коронавируса. Расположится центр в помещении ОАО "Банк Восток" на улице Сумской, 56. Сделать пр...
Здоров'я 12 червня 2021, 00:34 (glavnoe.ua)
У Нафтогаз прийшла з обшуками Фіскальна служба У Нафтогаз прийшла з обшуками Фіскальна служба
Державна фіскальна служба України проводить обшуки в НАК "
Економіка 12 червня 2021, 08:00 (glavnoe.ua)
alyona alyona в парео позувала з розставленими ногами на пляжі alyona alyona в парео позувала з розставленими ногами на пляжі
Артистка насолоджується відпочинком в Туреччині.
Світські хроніки 12 червня 2021, 09:10 (ТСН.ua)
Лоренцо Інсіньє: Сила збірної Італії - в командному дусі Лоренцо Інсіньє: Сила збірної Італії - в командному дусі
Лідер італійців поділився емоціями після матчу.
Футбол 12 червня 2021, 11:19 (football.ua)
Отдельностоящая посудомийна машина або вбудовується? Отдельностоящая посудомийна машина або вбудовується?
У двох з трьох домашніх господарств посудомийна машина миє посуд щодня. Це зручно і дозволяє утримувати порядок на кухні. Довгий час посудомийна ...
Наука та здоров'я 12 червня 2021, 10:13 (glavnoe.ua)
Хмара тегів