Напередодні вирішальної битви на Євро: згадуємо зустрічі України та Австрії

21 червня 2021, 16:48 | Футбол

Football. ua, напередодні ключового матчу Євро-2020 для команди Андрія Шевченка, вирішив згадати історію наших протистоянь з австрійським суперником.

Зовсім скоро відбудеться ключовий поєдинок нашої національної команди зі збірною Австрії. Напередодні нашого третього іспиту на Євро-2020 ми пропонуємо вам згадати попередні поєдинки з "

Україна - Австрія - 2: 1, товариський матч 2011 року Голи: Артем Мілевський (18), Марко Девіч (90 + 2) - Олександр Кучер (71, аг) На 81-й хвилині вилучений Олександр Кучер Україна: Дикань, Кучер, Федецький.

Почнемо з поєдинку на Арені Львів холодним листопадовим ввечері 2011 року, в якому численні шанувальники господарів апріорі не могли замерзнути, все-таки атмосфера в культурній столиці України завжди є досить "

На 18 хвилині зіграла дружня зв'язка Алієв / Мілевський - перший прострілив, другий в дотик замкнув.

Результат виявився під загрозою в середині другого тайму, коли Олександр Кучер спочатку зрізав м'яч в свої ворота, а незабаром отримав пряму червону картку, проте "

Австрія - Україна - 3: 2, товариський матч 2012 року Голи: Златко Юнузович (3), Марко Арнаутович (62, 89) - Олег Гусєв (56, 65) Австрія: Лінднер, Шарнер, Зуттнер, Предль, Юнузовіч, Іваншиц (Бюргшталлер.

Все пішло шкереберть вже на перших хвилинах, коли Златко Юнузович роздрукував Олександра Горяїнова ударом зі штрафного.

Україні вдалося відігратися на 56 хвилині, також завдяки стандартному положенню. Удар Сергія Назаренка зі штрафного зрикошетив від ноги Предля, від якої м'яч відлетів до Ярмоленко, викотився ідеальний пас під розстрільний удар Гусєву.

Незабаром легенда київського Динамо оформить дубль, завдавши шикарнейший удар в "

Переможним дублем відзначиться Марко Арнаутович, що знаходиться в складі Австрії і понині, а другий гол опального гравця вийде нітрохи не гірше, ніж у Олега Анатолійовича.