Лев - про збірну Німеччини: Командний дух і атмосфера в команді - приголомшливі

15 червня 2021, 12:52 | Футбол

Наставник німецької національної команди розповів про стан справ всередині колективу напередодні матчу чемпіонату Європи.

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев поділився думками напередодні матчу проти Франції - першого поєдинку своєї національної команди на Євро-2020.

" Все дуже добре. Всі гравці голодні до перемог, вони дійсно хочуть домогтися успіху. Це вселяє в мене впевненість і дозволяє мені спокійно спати по ночах.

Однозначно вибув тільки Хофманн, а ось Горецький тренувався з командою вже чотири або п'ять разів. В цілому у нас гарне враження про його стан. Ми не хочемо ризикувати, але я сказав Леону, що ми поговоримо після заключного тренування.

Він не вийде з перших хвилин через великої перерви, але ми приймемо рішення, чи зможе він бути на лаві запасних і, можливо, отримати кілька хвилин в матчі з французами "

Німеччина зіграє з Францією сьогодні, 15 червня, в Мюнхені. Стартовий свисток - о 22:00 за київським часом. Вашій увазі анонс даної зустрічі.