Яремчук: У Гента весь сезон був такий - все або нічого

03 травня 2021, 19:14 | Футбол
Роман Яремчук, ФК Гент

Нападаючий Гента і збірної України Роман Яремчук прокоментував нічию в поєдинку стартового туру плей-офф чемпіонату Бельгії проти Мехелен (2: 2), в якому він відзначився голом.

" Не варто витрачати на його багато слів. Другий тайм вийшов гостріше, перспективніше і небезпечніше. Наш гол прийшов незабаром після перерви. Це додало команді впевненості, так що другий гол пішов не набагато пізніше.

Все було в наших руках, щоб здобути перемогу вдома, але в футболі нічого не гарантовано. В результаті одне очко.

Але це не означає, що ми не розчаровані таким результатом будинку.

Чи буде матч зі Стандардом проходити за принципом все або нічого? Весь сезон для Гента був все або нічого. Наступна гра завжди найважливіша для футболіста. Так було весь сезон. Зараз нічого не змінилося. Ми не дозволимо собі опустити голови. У наступній грі ми знову будемо боротися за перемогу. Цей результат не змінює наше ставлення "

У нинішньому сезоні Яремчук провів 37 поєдинків, в яких забив 20 голів і віддав 7 ассистов.

За матеріалами: kaagent.be