Маркевич - про матч зі Львовм: На мій погляд, нічийна гра

03 травня 2021, 09:17 | Футбол
Остап Маркевич, фото Мариуполь

Маріуполь в рамках поєдинку 24-го туру чемпіонату України приймав на своєму полі Львів і поступився з рахунком 1: 2.

Головний тренер азовців Остап Маркевич прокоментував поразку своєї команди.

" Ми допустили необов'язкові помилки в першому таймі. Це десь ще більше додавало нервозності. Коли ти нервуєш, то все твої рефлекси і руху не дозволяють на повну реалізувати свій потенціал.

Ми не були задоволені цим фактом після першого тайму, тому були змушені робити перестановки. На мій погляд, нам це вдалося. Десь контролювали гру, хоча хочу віддати належне супернику.

Вони дуже грамотно і організовано оборонялися. Було складно розкривати їх бойові редути. Все одно у нас були моменти. На мій погляд, нічийна гра.

Гол на останніх хвилинах? Футбол - це боротьба психологий, боротьба з невдачами, які тобі життя або футбол ставить. Але треба бути сильним. Я вважаю, що ми показуємо хороший футбол. Люди це розуміють.

Не будемо з цього робити трагедію, тому що через два дні у нас важлива гра з Динамо. Потрібно себе там проявити "

За матеріалами: footballua.tv