Зідан - про гру проти Осасуни: Я ніколи не говорив, що ми будемо вигравати всі трофеї, але ми постараємося це зробити

02 травня 2021, 10:16 | Футбол
Зинедин Зидан (на заднем плане) и Ягобо Аррасате после матча, Getty Images

В рамках 34-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на своєму полі зумів здобути важку перемогу над Осасуною, зумівши дотиснути суперників лише в заключній фазі поєдинку (2: 0).

Реал - Осасуна 2: 0 Відео голів та огляд матчу По завершенню поєдинку, головний тренер "

" Перемога далася нам у впертій боротьбі, при повному контролі ситуації з нашого боку. У нас було достатньо багато моментів в першому таймі, і коли перший гол приходить майже через 45 хвилин другої половини, то очевидно, що футболістам доводиться трохи понервувати. Однак, ми проявили належну витримку і домоглися свого.

Осасуна була готова до нашої агресивної гри в першому таймі, а в другій половині опустилася в низький блок. Це дозволило нам відрізати чотирьох футболістів групи атаки суперників, тому вони практично нічого не змогли створити після перерви.

Реал був трохи злий на себе самого в перерві, так як не зміг забити в першому таймі. Я дуже радий за своїх футболістів з цього приводу, так як подібне підтримує їх в тонусі в непростих умовах. У перерві я їм сказав, що, якщо ми будемо так продовжувати, то доб'ємося свого в будь-якому випадку.

Ми з футболістами відчули колосальну полегшення, коли забили перший м'яч, тому у всіх була очевидна реакція на цей епізод.

Наша команда намагається з усіх сил залишитися в боротьбі за чемпіонський титул і паралельно просуватися в Лізі чемпіонів. Я ніколи не говорив, що ми будемо вигравати всі трофеї, але ми постараємося це зробити. Це я можу вам точно гарантувати.

З приводу Варана (був замінений після перерви без видимих \u200b\u200bна те підстав - ред. ) - я сподіваюся, що у нього нічого серйозного, але зараз у мене немає інформації з приводу його стану. Я поговорив з ним в перерві, він сказав мені, що для нього це дрібне ушкодження. Хочеться вірити, що це дійсно так.

Хочу окремо відзначити гру Едена Азара. Разом з Бензема, він створив чудову пару в атаці.

Так, ми дали йому відіграти всього 70 хвилин, але на даному етапі його відновлення цього було цілком достатньо. Я задоволений тим, що побачив сьогодні.

Ми знаємо, що нам доводиться грати раз в три дні, тому кожна дрібниця в процесі відновлення футболістів має велике значення. Сьогодні ми були в прекрасному тонусі, і я дуже сподіваюся, що в матчі-відповіді проти Челсі ми покажемо себе не гірше "

Матч на Стемфорд Брідж відбудеться вже в наступну середу, 5 травня.