Пау Торрес - про першу гру проти Арсеналу: Суперники втекли живими

30 квітня 2021, 12:45 | Футбол

Захисник Вільярреала поділився враженнями від успішної для своєї команди гри.

Іспанська Вільярреал проводив перший поєдинок в двоматчеву дуель проти лондонського Арсеналу в рамках півфіналу Ліги Європи УЄФА на поле рідного Естадіо де ла Сераміка, і зумів здобути стратегічно важливу перемогу з рахунком 2: 1.

Вільярреал - Арсенал 2: 1 Відео голів та огляд матчу По завершенню поєдинку, центральний захисник "

" Не вважаю, що пенальті в наші ворота був призначений справедливо, хоча в першій таймі бригада арбітрів відмінно відпрацювала в схожому за своїм вердиктом епізоді.

У нас не було відчуття, що суперник нас в чомусь перевершує по ходу гри. Навпаки, можна сказати, що вони втекли від нас живими. Думаю, що для виїзної гри нам треба буде підготувати роботу "

Нам здалося, що Арсенал не був готовий до такого активного пресингу в нашому виконанні на старті поєдинку.

Перший тайм у нашому виконанні був практично ідеальним, тому на перерву ми йшли з упевненістю у власному успіху.

У матчі-відповіді у нас буде на що спертися після домашнього поєдинку. Суперникам ж, навпаки, треба буде якось встигати відновити моральних дух за цей тиждень. Почуття після матчу виявилися змішаними, адже ми перемогли, але підсумковий рахунок занадто слизький перед виїзною грою "

Нагадаємо, що матч-відповідь в цій парі відбудеться на Емірейтс 6 травня.