Боруссія М не зазнала проблем у матчі з Шальке

21 березня 2021, 01:05 | Футбол
Шальке - Боруссия М, Getty Images

У поєдинку 26-го туру німецької Бундесліги менхенгладбаська Боруссія в гостях впевнено розібралася з Шальке з рахунком 3: 0.

Рахунок в матчі був на 15-й хвилині поєдинку, коли після метушні у штрафному господарів м'яч підібрав Ларс Штідль, точно пробив під поперечину воріт. Потім на 63-й хвилині стеа Лайнер головою на ближній штанзі замкнув подачу з кутового від Йонаса Хофманна.

Крапку в матчі поставив Ніко Елведі, який на 72-й хвилині головою пробив під поперечину - голкіпер господарів Фредерік Роннов зловив м'яч на мить, але випустив його за лінію воріт.

Таким чином, безвиграшна серія Шальке досягла нової позначки в 10 матчів. Після 26 ігор гельзенкірхенці знаходяться на останньому місці в турнірній таблиці, набравши всього лише 10 очок. В активі Боруссії 36 очок і 9-е місце.

Шальке - Боруссія М 0: 3 Голи: Штіндль, 15, Лайнер, 63, Елведі, 72 Шальке: Роннов - Тіав, Мустафі, Беккер - Хакан Чалханоглу, Сердар, Сеад Колашинаць, Маскарель, Фуртадо (Ощипко, 20) - Гоппе (Хунтелаар, 76.