Максимов: Немає у Ворскли високого форварда, який міг би завершити атаку головою

14 березня 2021, 02:26 | Футбол
ЮРИЙ МАКСИМОВ, ФК ВОРСКЛА ПОЛТАВА

Головний тренер полтавської Ворскли Юрій Максимов прокоментував поразку від Дніпра-1 в матчі УПЛ (1: 0).

" Можна помилятися, але така суєта була в центрі поля. Підлаштувалися під гру СК Дніпро-1 - довгі передачі, а вони нагорі все виграли. силова команда.

Сьогодні не було бажаної гри. Другий тайм вийшов трохи краще:

контролювали, створювали, але немає у Ворскли високого форварда, який міг би завершити атаку головою "

Огляд матчу Дніпро-1 - Ворскла \? опустили м'яч. У першому таймі суєта, били кудись, дніпряни накривали. Захисники втрачали м'ячі - катастрофа, такий шлюб був.

Я попросив заспокоїтися, опустити м'яч вниз. У другому таймі це зробили, контролювали, чекали свого моменту "

Хочеш бути в курсі всіх подій? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!

Переходь по посиланнях і будь в тренді! Додаток Android, додаток iOS.

За матеріалами: scdnipro1.com.ua