Холанд оформив найшвидший дубль в ворота Баварії на Альянц Арені в історії Бундесліги

07 березня 2021, 00:00 | Футбол
Эрлинг Холанд (слева), Getty Images

В даний час проходить поєдинок 24-го туру Бундесліги між Баварією і дортмундською Борусією, в якому на момент перерви зафіксований рахунок 2: 2.

Нападник гостей Ерлінг Холанд відзначився першим голом вже на другій хвилині поєдинку, а через сім хвилин оформив дубль, збільшивши перевагу в рахунку для своєї команди.

За інформацією Squawka Football, 20-річний норвежець став автором найшвидшого дубля у ворота Баварії на Альянц Арені в історії чемпіонату Німеччини.

Також відзначимо, що для Голанда це були 18-й і 19-й голи в 19 матчах Бундесліги нинішнього сезону. У списку бомбардирів він ділить друге місце з Андре Сілвою з Айнтрахта. Перше місце у Роберта Левандовскі з Баварії, який забив вже 30 голів.

на Football. ua доступна текстова онлайн-трансляція матчу Баварія - Боруссія Д.

Хочеш бути в курсі всіх подій? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!