Барселона зіграє з Атлетиком в фіналі Кубка Іспанії

05 березня 2021, 08:21 | Футбол
Радость игроков Атлетика, фото getty images

Леванте в рамках поєдинку 1/2 фіналу Кубка Іспанії приймав на своєму полі Атлетик і поступився з рахунком 1: 2 Господарі відкрили рахунок в матчі на 17-ій хвилині зусиллями Рохер, але вже під кінець півгодини гри баски відновили паритет.

В основний час команди більше не забивали, а тому гра перейшла в додатковий. На 112-й хвилині голом відзначився Беренгер, принісши своїй команді путівку в фінал, де баски зіграють з Барселоною, яка раніше пройшла Севілью.

Леванте - Атлетік 1: 2 (перший матч - 1: 1).

Голи: Рохер, 17 - Рауль Гарсія, 30, Беренгер, 112 Леванте: Фернандес - Мірамон (Коке, 108), Везу, Робер (Барді, 46), Клерк - Мальса (Сон, 85), Рочіна (Вукчевич, 85),.

Атлетик: Симон - Йера, Нуньєс, Берчіче (Баленсиага, 108), Де Маркос (Капа, 105) - Рауль Гарсія (Вільялібре, 96), весго (Дані Гарсія, 97), Муніаїн (Морсільо, 111), Лопес (Венседор,.

Попередження: Дуарте, Рочіна - Нуньєс, Лопес, Де Маркос.