Сассуоло - Наполі 3: 3 Відео голів та огляд матчу

04 березня 2021, 10:11 | Футбол
Сассуоло - Наполи, Getty Images

У поєдинку 25-го туру італійської Серії А Сассуоло на своєму полі розписав результативну нічию з Наполі. Зустріч завершилася з рахунком 3: 3.

У першому таймі господарі відкрили рахунок зусиллями Максимовича, який зрізав м'яч у власні ворота, але через чотири хвилини Зьелінскі зрівняв цифри на табло. На останній хвилині першої половини матчу Берарді реалізував пенальті і вивів Сассуоло вперед.

В середині другого тайму Ді Лоренцо зрівняв рахунок, а на передостанній хвилині основного часу матчу Лоренцо Інсіньє вивів " Однак останнє слово було за господарями - Капуто реалізував одинадцятиметровий удар на четвертій компенсованій хвилині.

Пропонуємо Вашій увазі огляд поєдинку:.

Сассуоло - Наполі 3: 3 Голи: Максимович, 34 (автогол), Берарді, 45 (з пенальті), Капуто, 90 + 4 (з пенальті) - Зьелінскі, 38, Ді Лоренцо, 72, Лоренцо Інсіньє, 89 (з пенальті) Сассуоло.