Реал сенсаційно поступився Алькояно в дебютному матчі Луніна

21 січня 2021, 08:33 | Футбол

Клуб з Сегунди Б вибив "

В рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії мадридський Реал на виїзді несподівано поступився Алькояно (2: 1).

У першому таймі " В середині тайму чудовий сейв зробив дебютант Реала Андрій Лунін. Однак в підсумку арбітр зафіксував офсайд.

Реал зробив був те, що повинен до кінця першої половини гри. Після подачі з кутового центрбек Мілітао головою переправив м'яч у ворота.

У другому тайму Реал повністю заволодів ініціативою, а господарі зрідка переходили половину поля " Кілька разів господарі загострювали з кутових ударів. Однак на 80-й хвилині Алькояно забив, і це стало несподіванкою для гостей. Після подачі з кутового Сольбес замкнув дальню штангу, яку повинен був закривати Вінісіус. Матч перейшов в екстра-тайм.

Мадридський клуб раз по раз нереалізовивал свої моменти, а Алькояно, відверто кажучи, намагалися дотриматися до серії пенальті. Неможливо не відзначити відмінну гру 41-річного воротаря Хосе Хуана, у якого нарахували більше 10 сейвів. А Касанова взяв, і забив другий м'яч для Алькояно. Хавбек випередив Луніна і відправив м'яч у ближній кут і вибив Реал з турніру.

Алькояно - Реал 2: 1 Голи: Мілітао, 45 - Сольбес, 80, Касанова, 115 Алькояно: Хосе - Санчес (Хулі, 60), Ферріс, Гонсалес, Карбонель (мольто, 60) - Рубіо (Лопес, 72), Ескалапес,.