Маріуполь зіграв внічию в товариському матчі проти Ракув

16 січня 2021, 19:02 | Футбол

Азовці провели другий спаринг на зборах в Туреччині.

Завершився другий товариський поєдинок Маріуполя на зборах в Анталії, про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Суперником української команди став польський Ракув, що займає друге місце в своєму національному чемпіонаті.

Перший тайм пройшов за переваги маріупольської команди і на 37-й хвилині поєдинку український клуб все-таки відкрили рахунок. Після подачі кутового сьогоднішній іменинник Сергій Чоботенко переправив м'яч у ворота. Але секундою раніше рефері зафіксував фол на Кулакова. Кащук успішно реалізував одинадцятиметровий.

В кінці тайму Ракув зрівняв рахунок. Після подачі кутового Кржужак рукою відправив м'яч у ворота. Рефері порушення правил не зафіксував.

Другий тайм пройшов без особливого переваги однієї з команд. Поєдинок наближався до закономірної бойової нічиєї, але в кінці арбітр зустрічі вирішив нагадати про себе.

Спершу рефері призначив пенальті у ворота азовців (відзначається, що рішенням арбітра були здивовані і футболісти Ракув). Шварц був точний. А вже через хвилини в такому ж епізоді суддя вказав на пенальті в польські ворота. Танковскій також зумів його реалізувати.

Маріуполь - Ракув 2: 2 Голи: Кащук, 38 (з пенальті), Танковскій, 90 (з пенальті) - Кржужак, 43, Шварц, 88 (з пенальті).

Раніше головний тренер Маріуполя Остап Маркевич прокоментував товариський матч проти Слована (1: 3).