Гранада обіграла Валенсію в матчі з трьома вилученнями

30 грудня 2020, 23:15 | Футбол

Команда Дієго Мартінеса підібралася впритул до каталонській Барселоні в турнірній таблиці.

Поєдинок шістнадцятого туру іспанської Ла Ліги між Гранадою і Валенсією вийшов багатим на емоції завдяки агресивному старту з обох сторін. Вже на 15-й хвилині Кенеді зумів нанести перший результативний удар в сторону воріт гостей, але VAR скасував гол в результаті фолу в атаці, що мав місце бути в ранньому стадії настання.

"

Другий тайм став " Відзначилися Хасон і Гедеш з інтервалом в три хвилини. Емоції брали верх, тому слідом за суперниками на достроковий відпочинок відправився Дуарте.

І тим не менше, господарі зуміли реалізувати чисельну перевагу, завдяки точному удару Моліни за дві хвилини до кінця основного часу.

Гранада - Валенсія 2: 1 Голи: Кенеді, 45 + 3, Моліна, 88 - Гамейро, 36 Гранада: Руї Сілва - Фульке (Кіні, 73), Герман, Дуарте, Нева - Гоналон, Еррера - Кенеді, Пуертас (Соро, 74. Вальєхо, 89) - Сольдадо (Моліна, 68).

Валенсія: Доменек - Васс, Мангала, Діакабі, Гайя - Хасон, Солер, Ескьердо (Коіндреді, 87), Черишев (Муса, 76) - Гедеш, Гамейро (М. Вальєхо, 66).

Попередження: Фульке, Еррера, Пуертас - Хасон, Васс, Мангала.

На 70-й хвилині був видалений Хасон (Валенсія) (повторне попередження).

На 73-й хвилині був видалений Гонсалу Гедеш (Валенсія) (неспортивна поведінка).