Вест Хем і Брайтон поділили очки

27 грудня 2020, 19:58 | Футбол

Завершився поєдинок 15-го туру АПЛ.

В рамках 15-го туру англійської Прем'єр-ліги Вест Хем в домашніх стінах розписав мирову з Брайтоном (2: 2).

Під кінець першого тайму Мопе вивів Брайтон вперед. Форвард після відскоку м'яча в штрафний господарів увігнав його в лівий кут воріт.

На 60-й хвилині Бен Джонсон рахунок зрівняв. Вихованець " Однак уже через 10 хвилин гості знову повели в рахунку.

Данк отримав м'яч поблизу від воріт Фабіанскі і переграв кіпера.

Після пропущеного гола Вест Хем понісся вперед і домігся свого. Соучек вистрибнув вище за всіх у штрафному і головою послав м'яч у сітку.

Відзначимо, що українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 46-й хвилині матчу, замінивши Боуена.

Вест Хем - Брайтон 2: 2 Голи: Джонсон, 60, Соучек, 82 - Мопе, 44, Данк, 70 Вест Хем: Фабіанскі - Цоуфал, Бальбуена, Огбонна, Крессвелл - Райс, Соучек, Боуен (Ярмоленко, 46), Нобл (.