Серія А: Сассуоло здолав Сампдорію, Беневенто сильніше Удінезе, Дженоа обіграла Спецію

24 грудня 2020, 03:41 | Футбол

Завершилися чергові матчі 14-го туру чемпіонату Італії.

В рамках 14-го туру італійської Серії А завершилися чергові три поєдинки.

Сампдорія в домашніх стінах поступилася Сассуоло (2: 3).

Гості вийшли вперед вже на третій хвилині гри зусиллями Траоре. На 55-й рахунок зрівняв Куальярелла, але Сассуоло виглядав куди краще, що і довів згодом. На 56-й забив Капуто, а на 58-й - Берарді.

На 84-й Кейта скоротив відставання Сампдорії до одного гола, але цього виявилося недостатньо.

Сампдорія - Сассуоло 2: 3 Голи: Куальярелла, 55, Кейта, 84 - Траоре, 3, Капуто, 56, Берарді, 58 Сампдорія: Аудеро, Тонеллі, Йосіда (Кейта Бальде, 73), Коллі, Ауджелло, Екдаль, Дамсгор (Кандрева.

Сассуоло: Консилией, Феррарі, Влад Кірікеш (Пелузо, 88), Кірьякопулос, Мюльдюр (Айхан, 73), Траоре, Локателлі, Бога, Маньянеллі (Обіанг, 59), Берарді (Гараслін, 87), Капуто (Распадорі, 73).

Попередження: Капуто, Маньянеллі, Коллі, Влад Кірікеш, Тонеллі.

Вилучення: Кейта (грубе порушення) Спеція будинку виявилася слабкішою Дженоа (1: 2).

Незважаючи на гол від Нзоли на 10-й хвилині, генуезці зуміли відповісти двічі. На 16-й м'яч у свій актив записав Дестро, а на 73-й забив Крішіто.

Спеція - Дженоа 1: 2 Голи: Нзола, 10 - Дестро, 16, Крішіто, 73 Спеція: проведело, Маркіцца, Шабо (Терці, 46), Ерліч, Вінья, Естевес (Бартоломе, 75), Річчі (Пікколі, 84),.

Дженоа: Перин, Чіборра, Масьєлло, Крішіто, Гильоне (Дзаппакоста, 63), Бехрамі (Ровелла, 74), Радовановіч, Бадель, Лерагер (Зайц, 63), Дестро (Пьяца, 84), Пандєв (Скамакка, 74).

Попередження: Ерліч, Шабо, Пандєв, Гильоне, Дестро, Терці, Зайц.

Беневенто в виїзному поєдинку впевнено обіграв Удінезе (0: 2).

Гості по разу відрізнялися в кожному з таймів.

На дев'ятій хвилині гри рахунок відкрив Капрари, а під кінець матчу, на 77-й, подвоїв перевагу "

Удінезе - Беневенто 0: 2 Голи: Капрари, 10, Летиція, 77 Удінезе: Муссо, Зегелар (Несторівські, 73), Родріго Бека, Самір, Ларсен, де Пауль, Перейра, Пуссетто, Арслан (Уолас, 65), Боніфацій (Жерар Деулофеу; тер Авест, 73), Лазанья.

Беневенто: Монтіпо, Туйя, Глик, Барба, Летиція, Лоренцо Інсіньє (Тельо, 60), Скьяттарелла, Капрари (Сау, 81), Іоніце (Дабо, 60), Імпрота (Фулон, 70), Лападула (Ді Серіо, 70).

Попередження: Лоренцо Інсіньє, Родріго Бека, Туйя.