Лестер не пощадила Брайтон і повернувся в зону Ліги чемпіонів

14 грудня 2020, 05:57 | Футбол
Лестер - Брайтон, Getty Images

В рамках 12-го туру англійської Прем'єр-ліги Лестер вдома розгромив Брайтон (3: 0).

Команда Брендана Роджерса відправила у ворота Метью Райана три голи вже в першому таймі. На 27-й хвилині забив Джеймс Медісон, на 41-й відзначився Джеймі Варди, а на 44-й Медісон оформив дубль.

У другому таймі активніше заграли гості, але вже було пізно.

Лестер на даний момент займає третє місце в таблиці АПЛ. Брайтон розташувався на 16-му.

Лестер - Брайтон 3: 0.

Голи: Медісон, 27, 44, Варди, 41 Лестер: Шмейхель - Фукс, Еванс, Фофана, Джастін, Олбрайтон - Ндіді (Менді, 80), Медісон (Прат, 75), Тілеманс, Перес (Барнс, 62) - Варди.

Брайтон: Райан - Уайт, Данк, Берн, Велтман - Гросс, Біссума (Мак Аллістер, 72), Марч, Аліреза Джаханбахш (Альсате, 55), Уелбек (Конноллі, 62) - Мопе.

Попередження: Фукс, Берн, Еванс.