Покер Жиру приніс Челсі перемогу над Севільєю

03 грудня 2020, 10:54 | Футбол

Французький форвард нагадав про своє навику забивати.

В рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Севілья розгромно поступилася лондонському Челсі (0: 4).

На восьмій хвилині Олів'є Жиру забив перший м'яч своєї команди. У другому таймі, на 54-й хвилині, Жиру зумів оформити дубль. Через 20 хвилин французький форвард пішов на хет-трик, а на 83-й невгамовний Олів'є забив ще один гол.

Відзначимо, що Жиру - не основний футболіст "

Таким чином Челсі з першого місця виходить в плей-офф, а Севілья вийшла з другого.

Севілья - Челсі 0: 4 Голи: Жиру, 8, 54, 74, 83 Севілья: Пастор - Серджіо Гомес, Навас (Кунде, 59), Дієго Карлос, Карім Рекік - Оскар Родрігес (Жордан, 60), Гудель, Васкес (Мунір,.

Челсі: Менді - Рюдігер, Аспілікуета, Крістенсен, Емерсон - Пулішіч (Маунт, 67), Ковачич (Зіеш, 67), Хавертц (Канте, 67), Жоржина (Гілмор, 85), Хадсон-Одоі - Жиру (Вернер, 84).

Попередження: Гудель, Ковачич, Ідрісса, Пулішіч.