ЧС U-20. Англія - ??тріумфатори турніру

11 червня 2017, 17:38 | Футбол

Збірна Англії вперше в історії стала чемпіоном світу в категорії до 20 років.

У фінальному поєдинку англійцям протистояли венесуельці, які не були в числі головних фаворитів до початку турніру. Обидві команди вперше дійшли до фіналу подібного турніру.

У другій половині першого тайму свіжіші англійці (всі три матчі плей-офф європейці закінчили в основний час, в той час як Венесуела тричі грала екстра-тайми) зуміли відкрити рахунок.

Як виявилося пізніше, гол форварда Евертона Домініка Калверт-Льюин став єдиним в матчі.

У Венесуели був шанс відігратися, але нападник Уотфорда Адальберто Пеньяранда, який провів останній сезон в оренді в Малазі, не реалізував пенальті.

Фінал Венесуела - Англія 0: 1 Гол: Кальверта-Льюин, 35 На 74-й хвилині Пенаранда не реалізував пенальті У матчі за третє місце зійшлися збірні Уругваю і Італії. Цей матч закінчився в серії післяматчевих пенальті, і перемогли в ньому європейці.

Матч за третє місце Уругвай - Італія 0: 0 (по пенальті 1: 4).