Архів новин 

новини: 4 червня 2017 у рубриці:  

Пьолі очолить Фіорентину в найближчі 72 години

Екс-насавнік Інтера Стефано Пьолі незабаром буде офіційно оголошений головним тренером Фіорентини.
Футбол 04 червня 2017, 23:35 (football.ua)

Наполі близький до придбання півзахисника Гента Наполі близький до придбання півзахисника Гента
Переговори між хавбеком Гента Томасом Фокетом і Наполі знаходяться на просунутій стадії.
Футбол 04 червня 2017, 22:59 (football.ua)
Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії
Вінгер Манчестер Сіті Ноліто дуже хоче покинути Манчестер Сіті.
Футбол 04 червня 2017, 22:26 (football.ua)
Вальверде: Моя мета - виграти всі Вальверде: Моя мета - виграти всі
Головний тренер Барселони Ернесто Вальверде поділився очікуваннями від роботи в новому клубі.
Футбол 04 червня 2017, 22:45 (football.ua)
Лестер націлився на захисника Лаціо Лестер націлився на захисника Лаціо
Захисник Лаціо Уеслі Худт може влітку перейти в Лестер.
Футбол 04 червня 2017, 22:21 (football.ua)
Роналду похвалився новою  чемпіонської  зачіскою Роналду похвалився новою "чемпіонської" зачіскою
Нападаючий Реала Кріштіану Роналду змінив імідж після перемоги в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 22:31 (football.ua)
Ньюкасл підписав центрбека Ейбар Ньюкасл підписав центрбека Ейбар
Захисник Флоріан Лежен виступатиме за команду Рафаеля Бенітеса.
Футбол 04 червня 2017, 18:33 (football.ua)
Лейпциг підпише Бруму за 12 млн євро Лейпциг підпише Бруму за 12 млн євро
РБ Лейпциг зумів збити ціну в переговорах по вінгера Галатасарая Бруме.
Футбол 04 червня 2017, 18:56 (football.ua)
Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець
Президент Реала Флорентіно Перес не виразив впевненість з приводу трансферу Давіда Де Хеа.
Футбол 04 червня 2017, 20:12 (football.ua)
Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене
Головний тренер Монако Леонарду Жардім заявив, що у нього на руках є пропозиції роботи від нерадзуррі і декількох китайських клубів.
Футбол 04 червня 2017, 20:26 (football.ua)
Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців
Півзахисник Шальке Євген Коноплянка розповів про ставлення в Німеччині до українців.
Футбол 04 червня 2017, 20:48 (football.ua)
Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя
Президент Реала Флорентіно Перес з великим захопленням оцінив роботу Зінедіна Зідана.
Футбол 04 червня 2017, 20:38 (football.ua)
Тухель може призупинити кар єру Тухель може призупинити кар'єру
Колишній наставник дортмундської Боруссії Томас Тухель не може знайти роботу.
Футбол 04 червня 2017, 21:38 (football.ua)
Азар: Я розгляну пропозицію від Реала Азар: Я розгляну пропозицію від Реала
Півзахисник Челсі Еден Азар готовий до переїзду в Мадрид.
Футбол 04 червня 2017, 22:17 (football.ua)
Зідан: Головний секрет - спортивна злість гравців Зідан: Головний секрет - спортивна злість гравців
Наставник Реала Зінедін Зідан впевнений, що настрій його футболістів став вирішальним фактором у перемозі Бланкос над Ювентусом (4: 1).
Футбол 04 червня 2017, 12:28 (football.ua)
Зідан: Думаю, буду тренувати Реал в наступному сезоні Зідан: Думаю, буду тренувати Реал в наступному сезоні
Головний тренер Реала Зінедін Зідан не планує залишати клуб найближчим часом.
Футбол 04 червня 2017, 13:02 (football.ua)
Роналду: Мене не зможуть критикувати, адже цифри не брешуть Роналду: Мене не зможуть критикувати, адже цифри не брешуть
Вінгер Реала Кріштіану Роналду впевнений, що дав гідну відповідь всім своїм критикам і ненависникам, які стверджували, що він - "вже не той".
Футбол 04 червня 2017, 13:27 (football.ua)
Число постраждалих в туринської фан-зоні перевищила 1000 осіб Число постраждалих в туринської фан-зоні перевищила 1000 осіб
За повідомленням італійської поліції, число постраждалих в фан-зоні Ювентуса зросла.
Футбол 04 червня 2017, 13:17 (football.ua)
Зінченко: Закріпитися в Ман Сіті - мета №1 Зінченко: Закріпитися в Ман Сіті - мета №1
Належний Манчестер Сіті півзахисник Олександр Зінченко бажає стати важливим гравцем Городян.
Футбол 04 червня 2017, 14:04 (football.ua)
Бензема: Показали, що Реал є найкращим клубом в світі Бензема: Показали, що Реал є найкращим клубом в світі
Форвард Реала Карім Бензема поділився емоціями після перемоги у фіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 13:59 (football.ua)
Грізманн залишається в Атлетіко: Було б підло піти зараз Грізманн залишається в Атлетіко: Було б підло піти зараз
Уболівальникам інших клубів не варто сподіватися на придбання нападника Атлетіко Антуана Грізманн цього літа.
Футбол 04 червня 2017, 13:51 (football.ua)
Лестер зробив запит по Сігурдссону Лестер зробив запит по Сігурдссону
Лідер Суонсі Гільфі Сігурдссон може продовжити кар'єру в Лестері.
Футбол 04 червня 2017, 13:46 (football.ua)
Наінгголан - про поразку Ювентуса: Який прекрасний вечір Наінгголан - про поразку Ювентуса: Який прекрасний вечір
Півзахисник Роми Раджа Наїнгголан не упустив можливості познущатися над уболівальниками принципового суперника римлян - Ювентуса.
Футбол 04 червня 2017, 15:40 (football.ua)
Роналду забив 600-й гол у кар єрі Роналду забив 600-й гол у кар'єрі
Другий гол у ворота Ювентуса в фіналі Ліги чемпіонів став ювілейним для вінгера Реала Кріштіану Роналду.
Футбол 04 червня 2017, 15:27 (football.ua)
Фердинанд про Рамосі: Мені було б соромно дивитися в очі синові після такого Фердинанд про Рамосі: Мені було б соромно дивитися в очі синові після такого
Екс-захисник Манчестер Юнайтед Ріо Фердинанд прокоментував епізод фіналу Ліги чемпіонів між Серхіо Рамосом і Хуаном Куадрадо.
Футбол 04 червня 2017, 16:15 (football.ua)
Бос очолить Боруссію Д - ЗМІ Бос очолить Боруссію Д - ЗМІ
Тренер Аякса Петер Бос найближчим часом може залишити клуб і перебратися в Дортмунд.
Футбол 04 червня 2017, 16:27 (football.ua)
Мілан може перехопити Фабіньо у Манчестер Сіті Мілан може перехопити Фабіньо у Манчестер Сіті
Півзахисник Монако Фабіньо став об'єктом інтересу двох клубів.
Футбол 04 червня 2017, 16:47 (football.ua)
Лемін: Роналду завжди був найкращим гравцем світу Лемін: Роналду завжди був найкращим гравцем світу
Півзахисник Ювентуса Маріо Лемін визнав поразку в фіналі Ліги чемпіонів і захопився грою Кріштіану Роналду.
Футбол 04 червня 2017, 16:40 (football.ua)
Буффон: У мене ще є шанс виграти Лігу чемпіонів, ще один рік за контрактом Буффон: У мене ще є шанс виграти Лігу чемпіонів, ще один рік за контрактом
Воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон розраховує на ще один шанс в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 17:04 (football.ua)
Іско: Я навіть і не мріяв про такі перемоги Іско: Я навіть і не мріяв про такі перемоги
Півзахисник Реала Іско розповів про емоції після третьої перемоги в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 17:00 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском