Феєричний дебют: екс-зірка "

12 серпня 2023, 15:30 | Спорт

Бразильський нападник Роберто Фірміно, який цього літа перебрався з англійського " 31-річний форвард став героєм матчу стартового туру чемпіонату Саудівської Аравії проти " Фірміно вийшов у стартовому складі та оформив хет-трик. Бразилець вразив сітку воріт суперника на 6-й, 10-й та 72-й хвилинах. Зазначимо, що другий гол Роберто забив після передачі ще одного зіркового новачка " У підсумку команда Фірміно та Мареза здобула перемогу з рахунком 3:1.. За гостей єдиний гол на 50-й хвилині забив Вінісіус Барбоза. Огляд матчу.

Нагадаємо, на початку липня Фірміно перейшов до " Бразилець підписав із саудівським клубом угоду на три сезони, до червня 2026 року.