Футбол 12 серпня 2023, 22:00 (football.ua)
Хаві: Рішення Дембеле піти — велике розчарування Хаві: Рішення Дембеле піти — велике розчарування
Футбол 12 серпня 2023, 22:42 (football.ua)
Аталанта остаточно погодила перехід де Кетеларе Аталанта остаточно погодила перехід де Кетеларе
Футбол 12 серпня 2023, 23:00 (football.ua)
Сон Хин Мін став капітаном Тоттенгема Сон Хин Мін став капітаном Тоттенгема
31-річний футболіст замінив на цій посаді Уго Льоріса.
Футбол 12 серпня 2023, 19:47 (football.ua)
Гол Довбика допоміг Жироні уникнути поразки від Сосьєдада Гол Довбика допоміг Жироні уникнути поразки від Сосьєдада
До речі, результативною передачею відзначився інший українець — Віктор Циганков.
Футбол 12 серпня 2023, 20:09 (football.ua)
Марсель без Маліновського обіграв Реймс Марсель без Маліновського обіграв Реймс
Завершився матч чемпіонату Франції.
Футбол 12 серпня 2023, 20:21 (football.ua)
Кейн та Кім залишились у запасні на матч за Суперкубок Німеччини проти РБ Лейпциг Кейн та Кім залишились у запасні на матч за Суперкубок Німеччини проти РБ Лейпциг
Стали відомі стартові склади команд для фінального поєдинку Суперкубку Німеччини, у якому зіграють мюнхенська Баварія та РБ Лейпциг.
Футбол 12 серпня 2023, 20:49 (football.ua)
Лунін — в основі на матч проти Атлетіка Лунін — в основі на матч проти Атлетіка
Українець вийде у стартовому складі на гостьову гру.
Футбол 12 серпня 2023, 20:54 (football.ua)
Дубль Роналду допоміг Ан-Насру виграти Кубок арабських чемпіонів Дубль Роналду допоміг Ан-Насру виграти Кубок арабських чемпіонів
У 38-річного футболіста перший трофей із саудівським клубом.
Футбол 12 серпня 2023, 21:03 (football.ua)
Сосьєдад — Жирона 1:1 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Сосьєдад — Жирона 1:1 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу Прімери, що відбувся 12 серпня 2023 року, 18:00.
Футбол 12 серпня 2023, 21:32 (football.ua)
Забив у 5-му матчі поспіль: Мессі допоміг  Забив у 5-му матчі поспіль: Мессі допоміг "
Лео та Ко у чвертьфіналі розгромили "
Спорт 12 серпня 2023, 15:13 (ТСН.ua)
Феєричний дебют: екс-зірка  Феєричний дебют: екс-зірка "
Роберто Фірміно тричі забив у своєму першому матчі за "
Спорт 12 серпня 2023, 15:30 (ТСН.ua)
Бернлі підписав 18-річного форварда Бернлі підписав 18-річного форварда
Новачком АПЛ продовжує підсилюватись.
Футбол 12 серпня 2023, 15:34 (football.ua)
Маліновський зацікавив клуб АПЛ Маліновський зацікавив клуб АПЛ
Українець може перебратись в Англію.
Футбол 12 серпня 2023, 15:56 (football.ua)
Мустафаєв, Назаренко та Крушинський зіграють проти Руху з перших хвилин Мустафаєв, Назаренко та Крушинський зіграють проти Руху з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 3-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють житомирське Полісся та львівський Рух.
Футбол 12 серпня 2023, 16:05 (football.ua)
Вусік - Дюбуа: де і коли дивитися чемпіонський бій Вусік - Дюбуа: де і коли дивитися чемпіонський бій
Український боксер захищатиме титули у поєдинку із британським претендентом.
Спорт 12 серпня 2023, 18:48 (ТСН.ua)
Забарний зіграє з перших хвилин проти Вест Гема, Миколенко залишився в запасі на гру з Фулгемом Забарний зіграє з перших хвилин проти Вест Гема, Миколенко залишився в запасі на гру з Фулгемом
Буквально за кілька миттєвостей розпочнуться кілька матчів АПЛ, у яких візьмуть та можуть взяти участь українські футболісти.
Футбол 12 серпня 2023, 16:52 (football.ua)
Чорноморець у матчі з трьома вилученнями здолав Оболонь Чорноморець у матчі з трьома вилученнями здолав Оболонь
Команда Романа Григорчука обрала "улюблений" для себе рахунок у новому сезоні — 2:0.
Футбол 12 серпня 2023, 17:05 (football.ua)
Арсенал без Зінченка розпочав сезон АПЛ з перемоги над Ноттінгемом Арсенал без Зінченка розпочав сезон АПЛ з перемоги над Ноттінгемом
Команда Мікеля Артети забезпечила собі комфортну перевагу у першому таймі.
Футбол 12 серпня 2023, 17:09 (football.ua)
Циганков вийде у стартовому складі Жирони на гру з Сосьєдадом, Довбик – у запасі Циганков вийде у стартовому складі Жирони на гру з Сосьєдадом, Довбик – у запасі
Став відомий стартовий склад команди Мічела на матч першого туру Ла Ліги.
Футбол 12 серпня 2023, 17:23 (football.ua)
Маліновський не потрапив у заявку Марселя на гру з Реймсом Маліновський не потрапив у заявку Марселя на гру з Реймсом
Український хавбек може залишити команду до закриття літнього трансферного вікна.
Футбол 12 серпня 2023, 17:41 (football.ua)
Жіночий ЧС-2023. Австралія та Англія вийшли до півфіналу Жіночий ЧС-2023. Австралія та Англія вийшли до півфіналу
Відбулися чергові чвертьфінальні матчі жіночого мундіалю.
Футбол 12 серпня 2023, 17:55 (football.ua)
Мбаппе, Неймар та Верратті — поза заявкою ПСЖ на матч із Лор яном Мбаппе, Неймар та Верратті — поза заявкою ПСЖ на матч із Лор'яном
Гра ПСЖ — Лор'ян відбудеться сьогодні, в суботу, 12 серпня.
Футбол 12 серпня 2023, 18:24 (football.ua)
Лавія вважає за краще перейти в Ліверпуль, а не в Челсі Лавія вважає за краще перейти в Ліверпуль, а не в Челсі
19-річний футболіст віддає перевагу "червоним".
Футбол 12 серпня 2023, 18:30 (football.ua)
Рух на останніх хвилинах вирвав перемогу над Поліссям Рух на останніх хвилинах вирвав перемогу над Поліссям
Три матчі львів'ян на старті УПЛ — три перемоги.
Футбол 12 серпня 2023, 19:04 (football.ua)