Потужне відкриття туру: "

07 серпня 2021, 05:33 | Спорт
фото з ТСН.ua

У п'ятницю, 6 серпня, 3-й тур української Прем'єр-ліги стартував у Харкові поєдинком, в якому зустрічалися " Гра вийшла дуже результативною і завершилася на користь господарів з рахунком 3: 2.

Одесити зуміли забити першими - на 18-й хвилині відзначився Владислав Бугай. Однак уже через чотири хвилини Юрій Батюшін відновив паритет. Правда, на перерву " За кілька хвилин до кінця першого тайму Бугай оформив дубль.

Друга половина зустрічі залишилася за харків'янами.

На 64-й хвилині Олег Голодюк знову зрівняв рахунок у зустрічі. А через дві хвилини Валерій Дубко забив у свої ворота, і господарі поля вже були попереду.

Цікаво, що Дубко в другому матчі поспіль вразив власні ворота, в минулому турі він відзначився автоголом у зустрічі проти "