Феноменальний результат: Джокович виграв Вімблдон і зрівнявся з рекордом Федерера і Надаля

12 липня 2021, 08:58 | Спорт

Серб Новак Джокович (1-й номер світового рейтингу) переміг італійця Маттео Берреттіні (9) в фіналі Вімблдону і став переможцем в одиночному чоловічому розряді.

Найсильніший тенісист планети програв першу партію на тай-брейку - 6: 7 (4: 7). Однак потім він виграв два наступних сету з однаковим рахунком 6: 4. Третя партія завершилася також на користь Новака - 6: 3.

Матч тривав 3 годин 27 хвилин. Для Джоковича це шоста перемога на Вімблдоні. Раніше він вигравав турнір в 2011, 2014 року, 2015-го, 2018, 2019 роках.

Джокович виграв 20-й турнір серії Grand Slam. Поряд з показниками швейцарця Роджера Федерера та іспанця Рафаеля Надаля - це кращий результат в історії.

Для Берреттіні це був перший вихід у фінал турніру серії Grand Slam.