Тріумфальний старт на Roland Garros: українка Костюк в двох сетах розправилася з екс-першою ракеткою світу

01 червня 2021, 04:57 | Спорт
фото з ТСН.ua

Українка Марта Костюк здобула несподівану перемогу над колишньою першою ракеткою світу Гарбінє Мугуруса з Іспанії в матчі першого кола Roland Garros.

Поєдинок тривав 1 годину 23 хвилини і завершився в двох сетах. У першій партії українка віддала титулованої суперниці лише один гейм - 6: 1. У другому сеті березня віддала свою подачу в четвертому геймі, але тут же зробила два брейка і довела справу до перемоги в партії (6: 4) і матчі (2: 0).

В 1/32 фіналу українка буде протистояти переможниці в парі Сара Соррібес-Тормо (Іспанія, 49-й номер світового рейтингу) - Чжен Сайсай (Китай, 57).

Костюк займає 81-е місце в рейтингу WTA.

Гарбінє Мугуруса знаходиться на 13-й позиції. На рахунку Гарбін - дві перемоги на Roland Garros і Вімблдоні. Іспанка є екс-першою ракеткою світу.

Як повідомляв напередодні ТСН Проспорт, українка Ангеліна Калініна завдала поразки іншої колишньої першої ракетки світу Анжеліці Кербер з Німеччини.