Українка здобула перемогу на легкоатлетичному турнірі у Франції

02 червня 2017, 18:57 | Політика
фото з GIGAMIR

Українська спортсменка Наталія Семенова здобула перемогу на змаганнях із метання диска на міжнародному легкоатлетичному турнірі «Meeting International de Montreuil» у Франції. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Згідно з повідомленням, Семенова перемогла з результатом 60,97 м, залишивши позаду фаворитку змагань француженку Меліну Робер-Мішо (59,81 м). Найкращою у виконанні Наталі була друга спроба. Марина Килипко посіла третє місце зі стрибків з жердиною, лише за спробами поступившись срібному призеру венесуельці Робейліс Пейнадо. Обидві спортсменки подолали 4,55 м: Пейнадо зробила це з першої спроби, а Килипко – з третьої Олеся Повх фінішувала четвертою на дистанції 100 метрів (11,34 с). Така ж позиція у Наталії Прищепи з бігу на 800 метрів (2.02,26 хв), де роль пейсмейкера виконала ще одна українка, Олена Жушман. У секторі для стрибків у довжину виступали дві українки. Анна Венгрус стала п’ятою (6,10 м), а Анна Луньова посіла шосте місце (6,07 м). Нагадаємо, українські спортсменки із синхронного плавання на етапі Світової серії в іспанському місті Лас-Пальмасі завоювали п'ять нагород – три золоті медалі та два срібла. Крім того, 29 травня українка перемогла на етапі Кубку світу з маунтенбайку, а український фехтувальник Богдан Нікішин здобув чемпіонський титул на Гран-прі в Колумбії.

Оригинал статьи: Українка здобула перемогу на легкоатлетичному турнірі у Франції

За матеріалами: tyzhden.ua