Архів новин 

новини: 1 червня 2017 у рубриці:  

Путіну завдано удар від імені України

Росіяни випромінювали впевненість в перемозі і тому плюнули на позов Антимонопольного комітету України до Газпрому. Вони вирішили, що Стокгольм все змиє.
Політика 01 червня 2017, 21:13 (Обозреватель)

 Вертел  Кучмой: генерал раскрыл роль Медведчука в  подготовке  войны в Украине "Вертел" Кучмой: генерал раскрыл роль Медведчука в "подготовке" войны в Украине
"Это была первая проба пера Кремля реально "надавить" на украинское руководство"
Політика 01 червня 2017, 16:02 (Обозреватель)
 Це навіть не дно : Ганапольський їдко висміяв новий ганьба путінської дипломатії "Це навіть не дно": Ганапольський їдко висміяв новий ганьба путінської дипломатії
Журналіст прокоментував санкції Кремля проти керівництва Чорногорії.
Політика 01 червня 2017, 11:46 (Обозреватель)
 Велике і серйозне вже не зупинити : український дипломат попередив РФ про проблеми "Велике і серйозне вже не зупинити": український дипломат попередив РФ про проблеми
Богдан Яременко розповів про небезпечну для Кремля тенденції у владних структурах США.
Політика 01 червня 2017, 12:48 (Обозреватель)
Україна може взяти всю Росію: Рабинович зробив яскраве заяву Україна може взяти всю Росію: Рабинович зробив яскраве заяву
Фінансист озвучив простий рецепт справжньої перемоги України.
Політика 01 червня 2017, 14:20 (Обозреватель)
 Все готово : Минюст сделал громкое заявление по визовому режиму с Россией "Все готово": Минюст сделал громкое заявление по визовому режиму с Россией
Также министр Петренко назвал единственную проблему такого шага
Політика 01 червня 2017, 15:39 (Обозреватель)
Міхо, дорогий, бережи здоров я! Міхо, дорогий, бережи здоров'я!
Гамарджоба! Міхо, дарагой! Вчора ці мірзавці, виродки, жюлікі одним словом, тебе так засмутили! Вах-вах!.
Політика 01 червня 2017, 00:15 (Обозреватель)
Терористи нав язують  асиметричну війну Терористи нав'язують "асиметричну війну"
Як показує досвід останніх років, перемогти терористів одинаків практично неможливо. Але це не означає, що перемога неминуче дістанеться радикала...
Політика 01 червня 2017, 00:54 (YTPO.ru)
 Міністр у свідомості : історії з відставкою Стеця передбачили несподіваний фінал "Міністр у свідомості": історії з відставкою Стеця передбачили несподіваний фінал
"Обговорювати стан його здоров'я, діагноз та інші деталі не є коректним".
Політика 01 червня 2017, 01:35 (Обозреватель)
Захід не знає, що робити: дипломат вказав на величезну проблему України Захід не знає, що робити: дипломат вказав на величезну проблему України
Сторони взяли курс на підтримку статусу-кво, вважає Олег Білоколос.
Політика 01 червня 2017, 05:07 (Обозреватель)
Україна провела переговори з США з надання летального зброї Україна провела переговори з США з надання летального зброї
Також сторони обговорили питання енергетичної безпеки.
Політика 01 червня 2017, 11:11 (Обозреватель)
Хмара тегів