Архів новин 

новини: 9 травня 2017 у рубриці:  

Україна вперше представила за кордоном свій новий реактивний гранатомет

Державний концерн "Укроборонпром" представив на 13-й Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 Стамбулі новий переносний реактивний гранатомет. Зброя була виготовлена ??на держпідприємстві "Луч", яке входить до складу концерну.
Суспільство 09 травня 2017, 23:23 (glavnoe.ua)

Російський журналіст - росіянам: Нічого ви не пам ятаєте і знати не бажаєте Російський журналіст - росіянам: Нічого ви не пам'ятаєте і знати не бажаєте
«" Наша перемога ". З якого біса вона ваша? Ви воювали? Вас гнали під танки загороджувальні загони? Ви підносили патрони? Ви працювали в тилу? Ви...
Суспільство 09 травня 2017, 23:12 (glavnoe.ua)
Війна? Цифри? Роздуми? Війна? Цифри? Роздуми?
За три роки війни Україна, прикрившись державними гарантіями, "небажанням фінансувати Росію" та надуманим "москітним флотом" фактично зупинила бу...
Суспільство 09 травня 2017, 14:00 (Обозреватель)
Декоммунизация, говорите? Декоммунизация, говорите?
При том, что тех, кто по возрасту теоретически мог успеть повоевать хотя бы в 1945-м, осталось по стране не более 65 тысяч человек, единоразовую ...
Суспільство 09 травня 2017, 16:37 (Обозреватель)
Українці не в захваті від нових правил нарахування субсидій Українці не в захваті від нових правил нарахування субсидій
Як повідомляє "Антикорупційний портал", з 1 травня субсидій для українців стали розраховувати за новими правилами. Якщо раніше в бюджет повертали...
Суспільство 09 травня 2017, 20:09 (vkurse.ua)
 Норма нового рейху : журналіст нагадав росіянам про лексиконі  країни, яка перемогла нацизм "Норма нового рейху": журналіст нагадав росіянам про лексиконі "країни, яка перемогла нацизм"
Айдер Муждабаев розповів про "лексиконі рабовласників" в Росії.
Суспільство 09 травня 2017, 00:15 (Обозреватель)
Путін змив гроші у французькому унітазі Путін змив гроші у французькому унітазі
Меркель приїхала перевірити температуру пацієнта і його внутрішню готовність для проведення давно прописаної операції. Бажано зробити її за згодо...
Суспільство 09 травня 2017, 01:03 (Обозреватель)
 Ідіот або негідник . Военінструктор з Ізраїлю жорстко оцінив слова Скрипки про гетто "Ідіот або негідник". Военінструктор з Ізраїлю жорстко оцінив слова Скрипки про гетто
Військовий інструктор і колишній військовослужбовець ізраїльської армії Цві Аріелі заявив, що мова в Україні не є індикатором "свій-чужий".
Суспільство 09 травня 2017, 01:32 (glavnoe.ua)
Це не свято не Перемоги, немає Це не свято не Перемоги, немає
Вам діди-прадіди по морді так би наваляти за ганебний цирк, який ви влаштовуєте з їх крові і болю, що мало б не здалося.
Суспільство 09 травня 2017, 05:05 (Обозреватель)
Фронтовики і легендарний Т-34 проїхали по площі 1905 року. Як Єкатеринбург святкує День Перемоги. ФОТОРЕПОРТАЖ Фронтовики і легендарний Т-34 проїхали по площі 1905 року. Як Єкатеринбург святкує День Перемоги. ФОТОРЕПОРТАЖ
Тисячі людей зібралися сьогодні в центрі міста, щоб сказати спасибі ветеранам Великої Вітчизняної війни.
Суспільство 09 травня 2017, 10:49 (JustMedia)
Керч: біси почали сповзатися Керч: біси почали сповзатися
Дороги після обіду перекриті, поліція фільтрує бажаючих через рамки, по центру міста спустили військовий патруль.
Суспільство 09 травня 2017, 10:38 (Обозреватель)
На Донбасі терористи за добу 50 разів обстріляли українських силовиків На Донбасі терористи за добу 50 разів обстріляли українських силовиків
На сході нашої держави дев'ять українських бійців виявилися недавно важко поранені.
Суспільство 09 травня 2017, 11:52 (УРА-Информ)
Варварів не маєте наміру звертатися до кінця Варварів не маєте наміру звертатися до кінця
Світ ходить по колу, обігруючи одні й ті ж моделі. Змінюються тільки декорації та актори. Після кожної війни цивілізація розхолоджує, люди хочуть...