Архів новин 

новини: 9 травня 2017 у рубриці:  

Чоловіки здатні регулювати ступінь свого збудження

Чоловіки в деякій мірі можуть регулювати своє збудження, причому більшою мірою це вдається тим, хто здатний контролювати інші свої емоції, вважають канадські вчені з Університету Британської Колумбії.
Здоров'я 09 травня 2017, 23:38 (NeBoley.com.ua)

Буффон стане 10-м гравцем, що зіграв в 150 єврокубкових матчах Буффон стане 10-м гравцем, що зіграв в 150 єврокубкових матчах
Голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон потрапив в стартовий склад на матч проти Монако.
Футбол 09 травня 2017, 23:35 (football.ua)
Сімеоне: Я повністю впевнений у своїх гравцях Сімеоне: Я повністю впевнений у своїх гравцях
Головний тренер Атлетика Дієго Сімеоне розповів про очікування від відповідь півфіналу Ліги чемпіонів проти Реала.
Футбол 09 травня 2017, 22:25 (football.ua)
Піза під керівництво Гаттузо вилетіла з Серії В незважаючи на кращу оборону Піза під керівництво Гаттузо вилетіла з Серії В незважаючи на кращу оборону
Легендарний Дженнаро Гаттузо зумів поставити своїй команді оборону, але атака його підвела.
Футбол 09 травня 2017, 22:51 (football.ua)
Російський журналіст - росіянам: Нічого ви не пам ятаєте і знати не бажаєте Російський журналіст - росіянам: Нічого ви не пам'ятаєте і знати не бажаєте
«" Наша перемога ". З якого біса вона ваша? Ви воювали? Вас гнали під танки загороджувальні загони? Ви підносили патрони? Ви працювали в тилу? Ви...
Суспільство 09 травня 2017, 23:12 (glavnoe.ua)
Україна вперше представила за кордоном свій новий реактивний гранатомет Україна вперше представила за кордоном свій новий реактивний гранатомет
Державний концерн "Укроборонпром" представив на 13-й Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 Стамбулі новий переносний реактивний грана...
Суспільство 09 травня 2017, 23:23 (glavnoe.ua)
Ердоган раскрітовал ЄС за ісламофобію Ердоган раскрітовал ЄС за ісламофобію
Президент Туреччини направив послання до Дня Європи.
Світ 09 травня 2017, 20:29 (Зеркало недели)
Віталій Кличко ледь не побився з Джошуа - промоутер Віталій Кличко ледь не побився з Джошуа - промоутер
Після бою міг спалахнути конфлікт.
Спорт 09 травня 2017, 20:46 (Зеркало недели)
Англійська тренер звинувачений в 21 випадку педофілії Англійська тренер звинувачений в 21 випадку педофілії
Екс-тренер Крю Олександра Баррі Беннел може знову повернутися до в'язниці.
Футбол 09 травня 2017, 20:58 (football.ua)
Чи не приживеться: журналіст пояснив, чому  Безсмертний полк  не для України Чи не приживеться: журналіст пояснив, чому "Безсмертний полк" не для України
За його словами, терористи втрачають "силу переконання".
Політика 09 травня 2017, 21:19 (Обозреватель)
Тренер-довгожитель покине Сент-Етьєнн в кінці сезону Тренер-довгожитель покине Сент-Етьєнн в кінці сезону
Головний тренер Сент-Етьєна Крістоф Галт покине клуб в кінці поточного сезону.
Футбол 09 травня 2017, 21:34 (football.ua)
Моуріньо попросив не викликати Туанзебе в збірну Англії U-20 Моуріньо попросив не викликати Туанзебе в збірну Англії U-20
Захисник Манчестер Юнайтед Аксель Туанзебе буде відігравати велику роль в останніх матчах сезону.
Футбол 09 травня 2017, 21:49 (football.ua)
Місце, яке змушує вірити в чудеса Місце, яке змушує вірити в чудеса
Розповім трохи про похід на гору Мойсея. Вона на півдні Синайського півострова. Уже дві тисячі років вабить прочан. Святе місце для християн, мус...
Світ 09 травня 2017, 22:11 (Обозреватель)
 Без очі : Навальний звинуватив іспанських лікарів в русофобстві "Без очі": Навальний звинуватив іспанських лікарів в русофобстві
Він до цих пір погано бачить правим оком.
Світ 09 травня 2017, 22:23 (Обозреватель)
Боруссія продовжила Вайденфеллера Боруссія продовжила Вайденфеллера
Голкіпер Роман Вайденфеллер залишиться в Дортмунді ще на один сезон.
Футбол 09 травня 2017, 17:56 (football.ua)
Юнес Беланда може повернутися в  Динамо  - ЗМІ Юнес Беланда може повернутися в "Динамо" - ЗМІ
"Ніцца" не може дозволити собі придбати марокканця.
Спорт 09 травня 2017, 18:12 (Зеркало недели)
Вакуумний охолоджувач для руки підвищує м язову витривалість Вакуумний охолоджувач для руки підвищує м'язову витривалість
Біологи Денніс Гран (Dennis Grahn) і Крейг Хеллер (Craig Heller) з університету Стенфорда (Stanford University) розробили пристрій, який удвічі п...
Спорт 09 травня 2017, 18:27 (NeBoley.com.ua)
Інформація про замінування пл. Свободи в Харкові не підтвердилася Інформація про замінування пл. Свободи в Харкові не підтвердилася
Працівники поліції провели огляд 12 гектарів площі і прилеглої території та евакуювали 420 осіб на площі Свободи в центрі Харкова. Про це повідом...
Події 09 травня 2017, 18:47 (glavnoe.ua)
Дельфіни облюбували морські води нацпарку Тузловські лимани в Одеській області Дельфіни облюбували морські води нацпарку Тузловські лимани в Одеській області
Два дня в прибережній зоні Чорного моря афаліни годувалися і переміщалися в морських водах національного природного парку "Тузловські лимани" в Т...
Україна 09 травня 2017, 18:58 (Odessa Daily)
Що знають виряджені козаки в Москві про розстріли НКВД? Що знають виряджені козаки в Москві про розстріли НКВД?
А ось цікаво, все ось ці виряджені осавули з нагайками і в шапках, які сьогодні з георгіївськими стрічками заполонять Москву на славу Сталіна - в...
Світ 09 травня 2017, 18:56 (Обозреватель)
Навіщо підприємства закуповують Apple Watch для своїх співробітників Навіщо підприємства закуповують Apple Watch для своїх співробітників
Корпоративний сегмент все частіше вибирає Apple Watch як сполучна ланка між співробітниками, заявив фінансовий директор Apple Inc. лука Маестро. ...
Технології 09 травня 2017, 19:29 (InternetUA)
Дієта кефіру: що важливо пам ятати Дієта кефіру: що важливо пам'ятати
Концепція схуднення за допомогою дієти кефіру полягає в тому що, організму потрібно молоко і молочні продукти, які в свою чергу насичують, додают...
Здоров'я 09 травня 2017, 19:23 (e-news.com.ua)
Тухель може покинути Боруссію, Фавр кандидат на заміну Тухель може покинути Боруссію, Фавр кандидат на заміну
У головного тренера Боруссії Д Томаса Тухель виникли розбіжності з керівництвом.
Футбол 09 травня 2017, 19:34 (football.ua)
Під Києвом сталася страшна ДТП: троє загиблих Під Києвом сталася страшна ДТП: троє загиблих
Водій не впорався з керуванням і вилетів в кювет.
Київ 09 травня 2017, 19:48 (Корреспондент.net)
Зідан: Ми хочемо виграти всі турніри Зідан: Ми хочемо виграти всі турніри
Головний тренер Реала Зінедін Зідан прокоментував майбутню зустріч з Атлетіко.
Футбол 09 травня 2017, 19:37 (football.ua)
4 вкрай корисних продукту для жіночої краси 4 вкрай корисних продукту для жіночої краси
Не важливо, якої дієти Ви дотримуєтеся або не дотримуватися, можна порадити обов'язково додавати в свій раціон наступні, дуже корисні для нашої к...
Здоров'я 09 травня 2017, 20:22 (e-news.com.ua)
В ОУН показали розгромлений київський офіс В ОУН показали розгромлений київський офіс
Активісти стверджують, що у них намагаються силою брати аналізи ДНК.
Київ 09 травня 2017, 20:18 (Корреспондент.net)
Победобесіе або день скорботи? Победобесіе або день скорботи?
Чим могутніше країна святкує минулі перемоги, тим швидше вона розв'яже нову війну. Бравурні переможні урочистості потрібні державі тільки для тог...
Світ 09 травня 2017, 20:11 (Обозреватель)
Українці не в захваті від нових правил нарахування субсидій Українці не в захваті від нових правил нарахування субсидій
Як повідомляє "Антикорупційний портал", з 1 травня субсидій для українців стали розраховувати за новими правилами. Якщо раніше в бюджет повертали...