Архів новин 

новини: 14 серпня 2022 у рубриці:  

Через що з'являються болі в ногах і м'язах?

Гастроентеролог-дієтолог Яна Пруднікова розповіла, з якої причини найчастіше з'являються хворобливі відчуття в ногах і в м'язах..
Здоров'я 14 серпня 2022, 18:49 (NeBoley.com.ua)

Зелений чай суттєво знижує ризик діабету Зелений чай суттєво знижує ризик діабету
Регулярне вживання зеленого чаю може знизити ризик розвитку діабету. Такого висновку дійшли дослідники з Хуачжунського університету науки та техн...
Здоров'я 14 серпня 2022, 13:09 (NeBoley.com.ua)
Що трапиться з організмом, якщо пити мало води? Що трапиться з організмом, якщо пити мало води?
Нутриціолог Євгенія Новікова розповіла про негативні наслідки, які чекають на тих, хто п'є мало води.
Здоров'я 14 серпня 2022, 03:38 (NeBoley.com.ua)
Невролог попередив про раптовий ризик інсульту Невролог попередив про раптовий ризик інсульту
Апное уві сні підвищує ризик ішемічного інсульту.
Здоров'я 14 серпня 2022, 03:56 (NeBoley.com.ua)
Ендокринолог назвав ягоду, вживання якої сприяє схуднення Ендокринолог назвав ягоду, вживання якої сприяє схуднення
Всі люблять смачну і ароматну малину, проте, крім того, що вживання ягоди допомагає зміцнити імунітет, вивести токсичні речовини з організму, зни...
Здоров'я 14 серпня 2022, 06:11 (NeBoley.com.ua)
Чи можна схуднути на кавуновій дієті? Чи можна схуднути на кавуновій дієті?
Лікар-ендокринолог Зухра Павлова розповіла, чому негативно ставиться до кавунової дієти і чому не варто худнути на кавуні.
Здоров'я 14 серпня 2022, 12:16 (NeBoley.com.ua)
На високий рівень холестерину вказує колір шкіри ніг, що змінився На високий рівень холестерину вказує колір шкіри ніг, що змінився
При зміні кольору шкіра на ногах – її надмірної блідості або синюватому відтінку – можна запідозрити наявність такої проблеми, як високий рівень ...