Архів новин 

новини: 5 квітня 2022 у рубриці:  

Експерт розповіла, як зберегти стійку психіку під час війни

Найголовніша перемога - це вийти живим і психологічно стабільним, стверджує коуч з психології..
Здоров'я 05 квітня 2022, 23:45 (Корреспондент.net)

Три раптові зміни в роботі кишечника, які можуть бути ознакою раку Три раптові зміни в роботі кишечника, які можуть бути ознакою раку
Симптоми раку кишечника довгий час можуть бути малопомітними. Експерти медичного центру Tri-City радять звертати увагу на три раптові зміни у «зв...
Здоров'я 05 квітня 2022, 19:42 (NeBoley.com.ua)
У Рубіжному окупанти потрапили до цистерни з азотною кислотою У Рубіжному окупанти потрапили до цистерни з азотною кислотою
У Рубіжному російські бойовики потрапили артилерійським снарядом до цистерни з азотною кислотою.
Здоров'я 05 квітня 2022, 15:10 (glavnoe.ua)
Чому не можна пити апельсиновий сік вранці Чому не можна пити апельсиновий сік вранці
Дієтолог пояснила, яка шкода приносить здоров'ю апельсиновий сік, якщо його пити натще..
Здоров'я 05 квітня 2022, 15:52 (NeBoley.com.ua)
Побічні ефекти: корисний фрукт, якого краще уникати при прийомі статинів Побічні ефекти: корисний фрукт, якого краще уникати при прийомі статинів
Статини знижують синтез «поганого» холестерину в печінці та, відповідно, його концентрацію в крові. Дія препарату таким чином знижує захворюваніс...
Здоров'я 05 квітня 2022, 16:37 (NeBoley.com.ua)
Доктор Мослі розповів про найефективнішу дієту для жінок у період менопаузи Доктор Мослі розповів про найефективнішу дієту для жінок у період менопаузи
Британський телеведучий та лікар Майкл Мослі часто ділиться своїми порадами та рекомендаціями щодо зниження ваги.
Здоров'я 05 квітня 2022, 19:30 (NeBoley.com.ua)
Як не збожеволіти від новин і залишитися осудним - порада доктора Комаровського Як не збожеволіти від новин і залишитися осудним - порада доктора Комаровського
Якщо ви у постійному стресі та шукайте вихід, то намагайтеся знайти в житті позитив, волонтерте і не налягайте на таблетки та алкоголь, радить Єв...
Здоров'я 05 квітня 2022, 01:34 (NeBoley.com.ua)
Як пережити згвалтування, зберегти здоров я та знайти в собі сили жити далі Як пережити згвалтування, зберегти здоров'я та знайти в собі сили жити далі
Зберегти себе після пережитого секс-насильства – питання болюче і на жаль, актуальне. Як не втратити залишки фізичного та психологічного здоров'я...
Здоров'я 05 квітня 2022, 02:47 (NeBoley.com.ua)
Что делать, если не можешь заснуть из-за нервов – 6 шагов, как сделать дыхательные упражнения Что делать, если не можешь заснуть из-за нервов – 6 шагов, как сделать дыхательные упражнения
Стресс и множество мыслей мешают заснуть, а сейчас, как никогда, важно высыпаться.
Здоров'я 05 квітня 2022, 10:55 (NeBoley.com.ua)
Чому хрустять суглоби та що з цим робити: простий рецепт Чому хрустять суглоби та що з цим робити: простий рецепт
Він включає тільки найпростіші інгредієнти і допомагає вже з першого застосування.
Здоров'я 05 квітня 2022, 11:25 (NeBoley.com.ua)
Як очистити воду в умовах війни: прості поради Як очистити воду в умовах війни: прості поради
Подаємо схему, як очистити воду в домашніх умовах для подальшого використання як питної.
Здоров'я 05 квітня 2022, 12:25 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів