Архів новин 

новини: 22 березня 2018 у рубриці:  

Вчені розповіли про смертельну небезпеку фруктового соку

Американські вчені поділилися з широкою громадськістю результатами своїх досліджень, які показали, що для дорослих старше 45 років вживання соків та інших солодких напоїв загрожує серйозними ускладненнями для здоров'я.
Здоров'я 22 березня 2018, 23:13 (NeBoley.com.ua)

Експерти розповіли, які банани можуть стати причиною раку Експерти розповіли, які банани можуть стати причиною раку
Банани вважаються дуже корисним продуктом з високим вмістом калію.
Здоров'я 22 березня 2018, 20:17 (NeBoley.com.ua)
Заради здоров я відмовлятися від цукру не потрібно Заради здоров'я відмовлятися від цукру не потрібно
Для зміцнення здоров'я зовсім не обов'язково відмовлятися від цукру.
Здоров'я 22 березня 2018, 14:24 (NeBoley.com.ua)
Яке масло наносити на волосся, щоб кінчики НЕ сіклися Яке масло наносити на волосся, щоб кінчики НЕ сіклися
Плойки, фени, вирівнювачі, сухе повітря в приміщеннях і низькі температури на вулиці - все це шкодить твоєму волоссю.
Здоров'я 22 березня 2018, 16:03 (NeBoley.com.ua)
Лікарі розповіли, чим корисна гіпертонікам журавлина Лікарі розповіли, чим корисна гіпертонікам журавлина
Низькі показники тиску можуть бути досить небезпечні.
Здоров'я 22 березня 2018, 18:31 (NeBoley.com.ua)
Будинки і машини: українським лікарям пообіцяли підсолодити життя Будинки і машини: українським лікарям пообіцяли підсолодити життя
В Україні повним ходом проводиться медична реформа.
Здоров'я 22 березня 2018, 08:11 (NeBoley.com.ua)
Цей популярний напій визнаний відмінним антиоксидантом Цей популярний напій визнаний відмінним антиоксидантом
Погодьтеся, не так часто зустрічаються продукти, які визнані не тільки смачними, а й корисними.
Здоров'я 22 березня 2018, 08:07 (NeBoley.com.ua)
8 ознак того, що вам необхідний детокс 8 ознак того, що вам необхідний детокс
Детокс - це система харчування, спрямована на очищення організму від шлаків і токсинів.
Здоров'я 22 березня 2018, 08:03 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали продукти, необхідні для здоров я печінки Вчені назвали продукти, необхідні для здоров'я печінки
Дослідники з Університету Колорадо виявили, що пірролохінолінхінон (PQQ), запобігав прогресування неалкогольний жирової хвороби печінки у мишей, ...
Здоров'я 22 березня 2018, 08:19 (NeBoley.com.ua)
Медики радять чоловікам регулярно пити каву Медики радять чоловікам регулярно пити каву
Виявляється, серед усіх існуючих напоїв є той, завдяки якому чоловіки можуть бути спокійні про своє здоров'я.
Здоров'я 22 березня 2018, 10:43 (NeBoley.com.ua)
10 кроків до здорового серця 10 кроків до здорового серця
Серцево-судинні захворювання продовжують займати усі можливі ТОПи причин чоловічої та жіночої смертності у всьому світі.
Здоров'я 22 березня 2018, 11:12 (NeBoley.com.ua)
Медики заявили, що занадто довго спати небезпечно для здоров я Медики заявили, що занадто довго спати небезпечно для здоров'я
Недолік сну є небезпека для здоров'я і може стати причиною розвитку цілого ряду захворювань, включаючи ожиріння і хвороби серця.
Здоров'я 22 березня 2018, 14:04 (NeBoley.com.ua)
Як стрес впливає на мозок Як стрес впливає на мозок
Хронічний стрес не тільки негативно позначається на розмірі і структурі мозку, але і негативно впливає на спадковість.
Здоров'я 22 березня 2018, 12:50 (NeBoley.com.ua)
Відкрита ще одна корисна сторона голодування Відкрита ще одна корисна сторона голодування
Раніше вчені доводили, що обмежене споживання калорій збільшує потенціал довголіття у клітин людського тіла.
Здоров'я 22 березня 2018, 01:19 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском