Архів новин 

новини: 26 березня 2018 у рубриці:  

Вчені розвінчали популярний міф про зубну пасту

Вчені зі Швейцарії спростували міф про те, що спеціальні зубні пасти можуть зміцнювати зубну емаль або знижувати чутливість дентину.
Здоров'я 26 березня 2018, 23:49 (NeBoley.com.ua)

Російський журналіст про трагедію в Кемерово: Це системний розвал правил безпечного гуртожитку Російський журналіст про трагедію в Кемерово: Це системний розвал правил безпечного гуртожитку
«Я лише повторю те, що торочити вже роками. Трагедія - це коли ти передбачав небезпеку, вживав усіх заходів до її запобігання, але форс-мажор ви...
Події 26 березня 2018, 23:47 (glavnoe.ua)
Сибір йде під воду Сибір йде під воду
Десятки населених пунктів потрапили в зону підтоплення.
Події 26 березня 2018, 22:38 (YTPO.ru)
Белотті: Не хочу переходити в великий клуб, в якому буду сидіти на лавці Белотті: Не хочу переходити в великий клуб, в якому буду сидіти на лавці
Нападаючий Торіно Андреа Белотті прокоментував чутки про свій відхід з Торіно.
Футбол 26 березня 2018, 22:34 (football.ua)
Спінаццола пропустить матч проти збірної Англії Спінаццола пропустить матч проти збірної Англії
Півзахисник збірної Італії Леонардо Спінаццола не зіграє в товариському матчі проти англійців.
Футбол 26 березня 2018, 22:59 (football.ua)
Агуеро: Я повернуся в Індепендьєнте Агуеро: Я повернуся в Індепендьєнте
Форвард Ман Сіті Серхіо Агуеро має намір завершити кар'єру в чемпіонаті Аргентини.
Футбол 26 березня 2018, 23:35 (football.ua)
Україна втратила Крим назавжди Україна втратила Крим назавжди
Британський експерт стверджує, що "великий війни" через російського півострова не станеться.
Політика 26 березня 2018, 20:12 (YTPO.ru)
Джастін Бібер потрапив у ДТП в центрі Лос-Анджелеса Джастін Бібер потрапив у ДТП в центрі Лос-Анджелеса
У припаркований автомобіль співака врізалася інша машина.
Світські хроніки 26 березня 2018, 20:26 (ТСН.ua)
Циганков - кращий гравець Динамо в березні Циганков - кращий гравець Динамо в березні
Півзахисника Динамо Віктора Циганкова знову визнали найкращим гравцем місяця в своїй команді.
Футбол 26 березня 2018, 20:57 (football.ua)
Едегор: Не шкодую про перехід в Реал, мені просто потрібно потерпіти Едегор: Не шкодую про перехід в Реал, мені просто потрібно потерпіти
Півзахисник Реала Мартін Едегор, який виступає в оренді за Херенвен, поділився думками про своє майбутнє.
Футбол 26 березня 2018, 21:28 (football.ua)
Трамп завдав Росії удар в спину Трамп завдав Росії удар в спину
Захід почав масово висилати російських дипломатів.
Політика 26 березня 2018, 21:26 (YTPO.ru)
Малиновський: Сподіваюся, отримаємо позитивний результат Малиновський: Сподіваюся, отримаємо позитивний результат
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський - про майбутній товариському матчі проти збірної Японії.
Футбол 26 березня 2018, 22:04 (football.ua)
Паламар: Вот так вот розвивається Рашагейт Паламар: Вот так вот розвивається Рашагейт
«Сьогодні тема №1 у всіх ЗМІ - скандал з Фейсбуком. Британська фірма Cambridge Analytica вкрала персональні дані 50 млн американців з ФБ, щоб ман...
Політика 26 березня 2018, 22:20 (glavnoe.ua)
Шевченко: Чемпіонат Бельгії - хороший старт для українських футболістів Шевченко: Чемпіонат Бельгії - хороший старт для українських футболістів
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко радий, що все більше українських футболістів пробують свої сили в чемпіонаті Бельгії.
Футбол 26 березня 2018, 22:33 (football.ua)
Український баскетболіст встановив неймовірний рекорд в США Український баскетболіст встановив неймовірний рекорд в США
Святослав Михайлюк допоміг своїй команді в NCAA.
Спорт 26 березня 2018, 17:38 (ТСН.ua)
CdS: Гаттузо підпише з Міланом трирічний контракт CdS: Гаттузо підпише з Міланом трирічний контракт
Стали відомі умови нового контракту Дженнаро Гаттузо з Міланом.
Футбол 26 березня 2018, 17:50 (football.ua)
Москва жорстко відповість на висилку дипломатів Москва жорстко відповість на висилку дипломатів
З Росії прогнали американських послів.
Політика 26 березня 2018, 17:47 (YTPO.ru)
До Києва прийшла метеорологічна весна До Києва прийшла метеорологічна весна
До столиці України 24 березня прийшла метеорологічна весна. Найхолоднішим днем ?? місяці було 7 березня, коли температура повітря доходила до -25...
Київ 26 березня 2018, 17:45 (Корреспондент.net)
Умови та перспективи програми Доступне житло » Умови та перспективи програми Доступне житло »
Програма «Доступне житло» знову починає працювати. У чому полягає її зміст, як отримати знижку на квартиру, перелік документів та перспективи - а...
Нерухомість 26 березня 2018, 18:03 (Корреспондент.net)
Гол Кавані приніс Уругваю перемогу над Уельсом і Міжнародний кубок Китаю Гол Кавані приніс Уругваю перемогу над Уельсом і Міжнародний кубок Китаю
У фінальному поєдинку за Міжнародний кубок Китаю Уельс поступився Уругваю.
Футбол 26 березня 2018, 18:53 (football.ua)
У Харківському художньому музеї відкриється виставка  Дивосвіт писанки У Харківському художньому музеї відкриється виставка "Дивосвіт писанки"
В експозиції представлено понад 400 робіт членів Харківського міського клубу писанкарства їм. Алли Овчаренко та їх учнів.
Мистецтво 26 березня 2018, 18:44 (glavnoe.ua)
Після тривалої паузи Ассія Ахат влаштувала грандіозне шоу в Києві Після тривалої паузи Ассія Ахат влаштувала грандіозне шоу в Києві
Довгоочікуваний концерт скрипальки пройшов з повним аншлагом.
Світські хроніки 26 березня 2018, 19:05 (ТСН.ua)
Лондон віджимає майно сумнівних росіян Лондон віджимає майно сумнівних росіян
Британія почала полювання на російські капітали.
Політика 26 березня 2018, 19:02 (YTPO.ru)
Північна Корея відмовилася від концертів PSY - ЗМІ Північна Корея відмовилася від концертів PSY - ЗМІ
З пропозицією гастролей співака з Південної Кореї виступив уряд країни. PSY здобув популярність після випуску всесвітнього хіта Gangnam Style.
Музика 26 березня 2018, 19:18 (Корреспондент.net)
Хонда: Україна сильніше Малі, у неї є менталітет переможця Хонда: Україна сильніше Малі, у неї є менталітет переможця
Півзахисник збірної Японії Кейсуке Хонда зробив кілька компліментів збірної України.
Футбол 26 березня 2018, 19:38 (football.ua)
Комісію Україна-НАТО планують зібрати на цьому тижні Комісію Україна-НАТО планують зібрати на цьому тижні
Засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів має відбутися в середу, 28 березня. Про це під час прес-конференції сказала віце-прем'єр-міністр з...
Україна 26 березня 2018, 19:34 (e-news.com.ua)
Збірна України прогулялася і провела тактичне заняття перед грою з Японією Збірна України прогулялася і провела тактичне заняття перед грою з Японією
Команда Шевченко продовжує підготовку до товариського матчу.
Спорт 26 березня 2018, 19:27 (ТСН.ua)
Британці пустили скупу сльозу за загиблими в Кемерово Британці пустили скупу сльозу за загиблими в Кемерово
Через добу після пожежі в ТЦ "Зимова вишня" Тереза ??Мей нарешті підібрала потрібні слова.
Політика 26 березня 2018, 20:01 (YTPO.ru)
Жиру: Перехід в Челсі? Я хотів грати Жиру: Перехід в Челсі? Я хотів грати
Нападаючий Челсі і збірної Франції про майбутній ЧС-2018 і про конкуренцію.
Футбол 26 березня 2018, 19:57 (football.ua)
Власник Мілана хотів розрахуватися з боргами біткоіни, але отримав відмову Власник Мілана хотів розрахуватися з боргами біткоіни, але отримав відмову
Президент "россо-нері" Йонхон Лі не зміг провернути угоду за допомогою криптовалюта.
Футбол 26 березня 2018, 19:55 (football.ua)
Хмара тегів