Архів новин 

новини: 16 листопада 2018 у рубриці:  

Фахівці назвали найкращий вік для позбавлення від нікотинової залежності

Медики настійно рекомендують не затягувати з рішенням кинути курити.
Здоров'я 16 листопада 2018, 21:35 (NeBoley.com.ua)

Все, що ви хочете знати про пластик живота Все, що ви хочете знати про пластик живота
Корекція фігури - популярний різновид пластики. З віком, через травми або дефектів фігура втрачає свою привабливість і згодом люди починають комп...
Здоров'я 16 листопада 2018, 21:05 (glavnoe.ua)
Блискучий хід: Кьяра Феррані випустила кеди спільно з Converse Блискучий хід: Кьяра Феррані випустила кеди спільно з Converse
Спеціально до святкового сезону Converse представили нову колаборації, створену спільно з fashion-інфлюенсером Кьярра Феррані.
Здоров'я 16 листопада 2018, 14:47 (NeBoley.com.ua)
Хвороби, які можна переплутати з вегетосудинною дистонією Хвороби, які можна переплутати з вегетосудинною дистонією
Під виглядом ВСД може ховатися величезний спектр захворювань: від синдрому роздратованого кишечника, який лікується дієтою, до небезпечної для жи...
Здоров'я 16 листопада 2018, 14:44 (NeBoley.com.ua)
Лікування шийного остеохондрозу швидко і ефективно Лікування шийного остеохондрозу швидко і ефективно
Шийний відділ - особливо вразливий ділянку хребта, що пояснюється високою рухливістю хребців.
Здоров'я 16 листопада 2018, 19:41 (NeBoley.com.ua)
Вчені: сильна спека згубно позначається на роботі мозку Вчені: сильна спека згубно позначається на роботі мозку
Американськими експертами було виявлено, що спекотна погода позначається на когнітивних функціях людського головного мозку. Такі дані були отрим...
Здоров'я 16 листопада 2018, 20:57 (e-news.com.ua)
Дворога матка: що це таке Дворога матка: що це таке
Іноді при гінекологічному обстеженні виявляються різного роду відхилення в будові геніталій, в тому числі і в будові матки.
Здоров'я 16 листопада 2018, 09:13 (NeBoley.com.ua)
7 гідрогелевих масок, які вирішують будь-які проблеми 7 гідрогелевих масок, які вирішують будь-які проблеми
Можна переводити сотні кремів, сироваток і емульсій, а можна скористатися одним з останніх корейських винаходів - гідрогелевими маскою, яка момен...
Здоров'я 16 листопада 2018, 10:25 (NeBoley.com.ua)
Ноги в теплі: UGG випустять чоботи зі шкарпетками Ноги в теплі: UGG випустять чоботи зі шкарпетками
До зимового сезону популярний бренд, який базується в Каліфорнії, підготував черговий сюрприз. Спільно з японською маркою Sacai вони розробили но...
Здоров'я 16 листопада 2018, 12:22 (NeBoley.com.ua)
Як живе жінка з аномально великими грудьми Як живе жінка з аномально великими грудьми
Американка Енні Хокінс-Тернер, відома так само, як Норма Стіц, увійшла в книгу рекордів Гіннеса як власниця найбільших у світі натуральних грудей.
Здоров'я 16 листопада 2018, 13:13 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів