Архів новин 

новини: 30 жовтня 2018 у рубриці:  

Як уникнути випадання волосся восени?

Наші волосся росте приблизно на 1,25 см на місяць або 15 см на рік. А то, як швидко вони ростуть і наскільки здоровими виглядають, багато в чому залежить від харчування.
Здоров'я 30 жовтня 2018, 23:56 (NeBoley.com.ua)

Парамонов: Ніхто в команді не задирає ніс після перемоги над Динамо Парамонов: Ніхто в команді не задирає ніс після перемоги над Динамо
Захисник Львова Вадим Парамонов переконаний, що всі надовго запам'ятають перемогу його команди над Динамо.
Футбол 30 жовтня 2018, 23:44 (football.ua)
Сім гравців Баварії пропустять матч Кубка Німеччини Сім гравців Баварії пропустять матч Кубка Німеччини
Головний тренер Баварії Ніко Ковач не зможе розраховувати відразу на сімох гравців в матчі проти Редінггаузен.
Футбол 30 жовтня 2018, 22:55 (football.ua)
Неймар розхвалив Мессі і Роналду: вчуся у них кожен день Неймар розхвалив Мессі і Роналду: вчуся у них кожен день
Бразилець переймає досвід в багаторазових володарів "Золотого м'яча".
Спорт 30 жовтня 2018, 23:24 (ТСН.ua)
Лунін дебютує в стартовому складі Леганесі Лунін дебютує в стартовому складі Леганесі
Андрій Лунін вийде в стартовому складі за Леганес в кубковому матчі з Райо Вальєкано.
Футбол 30 жовтня 2018, 23:22 (football.ua)
Хулен Лопетегі: Вдячний Реалу за надану мені можливість Хулен Лопетегі: Вдячний Реалу за надану мені можливість
Хулен Лопетегі вдячний, що у нього була можливість тренувати мадридський Реал.
Футбол 30 жовтня 2018, 23:42 (football.ua)
Очищення печінки народними засобами Очищення печінки народними засобами
Російські знахарі для чищення печінки використовували свою, перевірену століттями технологію.
Здоров'я 30 жовтня 2018, 20:08 (NeBoley.com.ua)
Ла Ліга може назвати трофей кращому гравцеві сезону в честь Мессі Ла Ліга може назвати трофей кращому гравцеві сезону в честь Мессі
Президент Ла Ліги вважає хорошою ідеєю перейменувати трофей кращому гравцеві сезону в честь Ліонеля Мессі.
Футбол 30 жовтня 2018, 20:43 (football.ua)
Рабіо відкинув ще одне речення нового контракту з ПСЖ Рабіо відкинув ще одне речення нового контракту з ПСЖ
Півзахисник ПСЖ Адрієн Рабіо всерйоз має намір покинути команду.
Футбол 30 жовтня 2018, 20:34 (football.ua)
Ефект несподіванки: розкрито зміст санкцій РФ проти України Ефект несподіванки: розкрито зміст санкцій РФ проти України
Жителів Незалежної здивує список потрапили під вітчизняні санкції.
Політика 30 жовтня 2018, 20:52 (YTPO.ru)
Кроос: Догляд Хулен Лопетегі - найбільша поразка для гравців Кроос: Догляд Хулен Лопетегі - найбільша поразка для гравців
Півзахисник Реала Тоні Кроос подякував Хулена Хулен Лопетегі, який був відправлений у відставку з посади головного тренера "вершкових".
Футбол 30 жовтня 2018, 21:30 (football.ua)
Колишній німецький медбрат зізнався у вбивстві 100 пацієнтів Колишній німецький медбрат зізнався у вбивстві 100 пацієнтів
Колишній медбрат двох клінік в німецьких містах Дельменхорст і Ольденбург Нільс Гегель, вже засуджений до довічного ув'язнення, під час нового пр...
Події 30 жовтня 2018, 21:27 (glavnoe.ua)
Медики розповіли, як здоров я печінки впливає на працездатність Медики розповіли, як здоров'я печінки впливає на працездатність
Підвищений аміак в організмі становить велику небезпеку і для автолюбителів.
Здоров'я 30 жовтня 2018, 22:27 (NeBoley.com.ua)
Соларі: Гравці відчувають себе злегка пригніченими, але Реал - команда переможців Соларі: Гравці відчувають себе злегка пригніченими, але Реал - команда переможців
Сантьяго Соларі відповів на питання журналістів на спеціальній прес-конференції.
Футбол 30 жовтня 2018, 22:43 (football.ua)
Хoтіте схуднути: не їжте вночі Хoтіте схуднути: не їжте вночі
Дослідження показали, що приймаючи їжу протягом 8 годин на добу, можна відчутно скинути вагу, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від ...
Здоров'я 30 жовтня 2018, 16:52 (e-news.com.ua)
Футболісти  Лестера  попрощалися із загиблим у трагедії власником клубу Футболісти "Лестера" попрощалися із загиблим у трагедії власником клубу
Гравці висловили співчуття родині Шрівадханапрабха.
Спорт 30 жовтня 2018, 17:03 (ТСН.ua)
Варан вибув на місяць через травму Варан вибув на місяць через травму
Захисник мадридського Реала буде поза грою близько місяця.
Футбол 30 жовтня 2018, 18:19 (football.ua)
Померла тренер Яни Клочкової Ніна Кожух Померла тренер Яни Клочкової Ніна Кожух
Заслужений тренер України Ніна Кожух, яка тренувала олімпійську чемпіонку Яну Клочкову, померла на 74-му році життя. Про це повідомляється на сай...
Суспільство 30 жовтня 2018, 18:14 (glavnoe.ua)
 Адмірал Кузнєцов  обіцяють повернути в експлуатацію в 2021 році "Адмірал Кузнєцов" обіцяють повернути в експлуатацію в 2021 році
Російський авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов" повернуть до складу ВМФ Росії в установлений термін в 2021 році, незважаючи на ушкодження, отрим...
Події 30 жовтня 2018, 19:09 (glavnoe.ua)
Фабіньо: Процес адаптації в Ліверпулі для мене проходив дуже нелегко Фабіньо: Процес адаптації в Ліверпулі для мене проходив дуже нелегко
Півзахисник Ліверпуля Фабіньо прокоментував свою ігрову практику в стані мерсисайдців.
Футбол 30 жовтня 2018, 18:39 (football.ua)
Дженна Д`юен офіційно розлучається з Ченнінг Татум і вимагає від нього матеріальної підтримки Дженна Д`юен офіційно розлучається з Ченнінг Татум і вимагає від нього матеріальної підтримки
Пара офіційно подала документи на розлучення в районному суді Лос-Анджелеса.
Світські хроніки 30 жовтня 2018, 18:38 (ТСН.ua)
Сантьяго Соларі: тимчасове рішення або творець нового Реала? Сантьяго Соларі: тимчасове рішення або творець нового Реала?
Олександр Пузік знайомить читачів Football. ua зі Сантьяго Соларі, який напередодні став тимчасовим тренером мадридського Реала, а також розмірко...
Футбол 30 жовтня 2018, 19:39 (football.ua)
Україна оголосили світовим аутсайдером Україна оголосили світовим аутсайдером
Євроінтегратори перетворили індустріальну державу в сільськогосподарський придаток Заходу.
Економіка 30 жовтня 2018, 19:22 (YTPO.ru)
Банасевіч: Козир Десни в матчі із Зорею - контратаки Банасевіч: Козир Десни в матчі із Зорею - контратаки
Хавбек Десни прокоментував майбутній кубковий матч чернігівської команди.
Футбол 30 жовтня 2018, 19:38 (football.ua)
Азар не встигне відновитися до матчу з Дербі Азар не встигне відновитися до матчу з Дербі
Еден Азар не допоможе Челсі в матчі Кубка ліги проти Дербі.
Футбол 30 жовтня 2018, 19:36 (football.ua)
Аллі - про новий контракт: Тоттенхем ідеально підходить мені, тут я зміг вирости як футболіст Аллі - про новий контракт: Тоттенхем ідеально підходить мені, тут я зміг вирости як футболіст
Справі Аллі прокоментував продовження нового контракту з лондонським Тоттенхемом.
Футбол 30 жовтня 2018, 19:54 (football.ua)
Кияни просять скасувати заборону на продаж алкоголю в нічний час Кияни просять скасувати заборону на продаж алкоголю в нічний час
На сайті Київської міської ради створили петицію з вимогою скасувати заборону на продаж алкоголю в нічний час.
Суспільство 30 жовтня 2018, 19:48 (glavnoe.ua)
Украинский певец призвал всех танцевать Украинский певец призвал всех танцевать
Молодой украинский певец EROMIN презентовал новую песню «Танцевать». Исполнитель выступил автором музыки и слов композиции и называет её своим ги...