Архів новин 

новини: 5 листопада 2018 у рубриці:  

Анчелотті про матч з ПСЖ: Не буває хорошого часу, щоб зустрічатися з грандами

Головний тренер Наполі прокоментував майбутній матч з ПСЖ в Лізі чемпіонів.
Футбол 05 листопада 2018, 23:15 (football.ua)

Мората: Я міг би зробити хет-трик, день видався неідеальним Мората: Я міг би зробити хет-трик, день видався неідеальним
За словами форварда Челсі, АПЛ - найскладніша ліга в світі.
Футбол 05 листопада 2018, 23:02 (football.ua)
10 продуктів, які нормалізують кров яний тиск 10 продуктів, які нормалізують кров'яний тиск
Високий кров'яний тиск - найбільш часто зустрічається причина серйозних захворювань серцевої і судинних систем.
Здоров'я 05 листопада 2018, 22:12 (NeBoley.com.ua)
Вагітні жінки, які вважають, що «їдять за двох», можуть набирати занадто багато ваги Вагітні жінки, які вважають, що «їдять за двох», можуть набирати занадто багато ваги
Вагітні жінки із зайвою вагою або ті з них, хто страждає ожирінням, вважаючи при цьому, що «їсть за двох», більше ризикують погіршити своє станов...
Здоров'я 05 листопада 2018, 22:09 (NeBoley.com.ua)
Емполі звільнив Андреацоллі після розгрому від Наполі Емполі звільнив Андреацоллі після розгрому від Наполі
Керівництво Емполі відправило у відставку головного тренера Ауреліо Андреацоллі.
Футбол 05 листопада 2018, 22:33 (football.ua)
Глава УЄФА виступив проти Суперліги: Це буде нудно Глава УЄФА виступив проти Суперліги: Це буде нудно
Александер Чеферін вважає, що Суперліга тільки зашкодить світовому футболу.
Футбол 05 листопада 2018, 22:50 (football.ua)
Марлос повернувся до тренувань в загальній групі напередодні гри з Манчестер Сіті Марлос повернувся до тренувань в загальній групі напередодні гри з Манчестер Сіті
Марлос оговтався від травми і зможе допомогти Шахтарю в матчі з Манчестер Сіті.
Футбол 05 листопада 2018, 19:46 (football.ua)
Харківські школярі стали призерами всеукраїнського турніру юних географів Харківські школярі стали призерами всеукраїнського турніру юних географів
Фінальний етап XIV Всеукраїнського турніру юних географів проходив з 29 жовтня по 2 листопада в Полтаві.
Суспільство 05 листопада 2018, 20:27 (glavnoe.ua)
Українська бригада арбітрів обслуговуватиме матч Ліги Європи Українська бригада арбітрів обслуговуватиме матч Ліги Європи
Українські судді отримали призначення на матч групового етапу Ліги Європи Динамо Загреб - Спартак Трнава.
Футбол 05 листопада 2018, 21:33 (football.ua)
На Харківщині проводяться благодійні медогляди На Харківщині проводяться благодійні медогляди
Сотні населених пунктів, десятки тисяч обстежених пацієнтів - вже чотири роки в області діє програма «Медицина Харківщини для людей», завдяки які...
Здоров'я 05 листопада 2018, 21:53 (glavnoe.ua)
Китайці випробували ударний безпілотний вертоліт Китайці випробували ударний безпілотний вертоліт
Китайська корпорація AVIC провела черговий етап випробувань перспективного ударного безпілотника вертолітного типу AV500W. Як повідомляє Sina Mil...
Суспільство 05 листопада 2018, 21:46 (glavnoe.ua)
Шевченко оголосив склад на Словаччину і Туреччину: без Ракицького і Марлоса Шевченко оголосив склад на Словаччину і Туреччину: без Ракицького і Марлоса
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив список гравців, які отримали виклик на матчі проти Словаччини і Туреччини.
Футбол 05 листопада 2018, 21:45 (football.ua)
Ольга Симоненко: Буллінг в Одеській міськраді Ольга Симоненко: Буллінг в Одеській міськраді
У мене залишилося дуже сумне відчуття після сесії міськради. І справа не тільки в тому, що черговий шматок схилу в Отраді віддали приватникам, що...
Україна 05 листопада 2018, 22:02 (Odessa Daily)
Тільда ??Суїнтон: Я не відчувала себе актрисою Тільда ??Суїнтон: Я не відчувала себе актрисою
«Королева незалежного кінематографа», «Феномен сучасного Голлівуду» - як тільки не називають дійсно одну з найбільш незвичайних актрис сучасності...
Шоу-бізнес 05 листопада 2018, 16:40 (tv.ua)
Рамос гордий тим, що вболівальники Реала освистують його Рамос гордий тим, що вболівальники Реала освистують його
Серхіо Рамос розповів про взаємини з фанатами мадридського Реала.
Футбол 05 листопада 2018, 16:36 (football.ua)
Спокуслива Оля Полякова в купальнику похвалилася засмагою і розкішними формами Спокуслива Оля Полякова в купальнику похвалилася засмагою і розкішними формами
Співачка продовжує ділитися фотографіями з відпочинку на Мальдівах.
Світські хроніки 05 листопада 2018, 16:33 (ТСН.ua)
Сергій Стерненко: Хто винен в смерті Катерина Гандзюк Сергій Стерненко: Хто винен в смерті Катерина Гандзюк
Про смерть Катерина Гандзюк.
Україна 05 листопада 2018, 16:46 (Odessa Daily)
Ібрагімович: АПЛ переоцінюють, проте темп там дуже високий Ібрагімович: АПЛ переоцінюють, проте темп там дуже високий
Златан Ібрагімович розповів про переваги та недоліки англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 05 листопада 2018, 16:44 (football.ua)
Ольга РЕШЕТИЛОВА: На смерть Каті Ольга РЕШЕТИЛОВА: На смерть Каті
Я правильно розумію?. Каті треба було померти, щоб різку заяву зробив президент?. Каті треба було померти, щоб поліція почала щось там переквал...
Україна 05 листопада 2018, 17:29 (Odessa Daily)
На відміну від Міддлтон: мати Меган Маркл святкуватиме Різдво з королівською родиною На відміну від Міддлтон: мати Меган Маркл святкуватиме Різдво з королівською родиною
Королева Єлизавета II запросила Дорію Регланд в Сандрінгем.
Світські хроніки 05 листопада 2018, 17:52 (ТСН.ua)
Стало відомо, хто в Харківській області заробляє більше за всіх Стало відомо, хто в Харківській області заробляє більше за всіх
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій Харківської області, нарахована за січень-вере...
Економіка 05 листопада 2018, 17:48 (glavnoe.ua)
Мюллер, Роббен, Рібері і Хуммельс виступають проти Ковача - Kicker Мюллер, Роббен, Рібері і Хуммельс виступають проти Ковача - Kicker
Кілька гравців Баварії незадоволені методами роботи Ніко Ковача і не сприймають наставника.
Футбол 05 листопада 2018, 18:06 (football.ua)
Spice Girls показали перше фото після возз єднання Spice Girls показали перше фото після возз'єднання
У колись популярної групи присутні всі, крім Вікторії Бекхем. Вона не захотіла продовжувати музичну кар'єру.
Музика 05 листопада 2018, 18:17 (Корреспондент.net)
Леся Никитюк поділилася пікантним моментом зі свого життя Леся Никитюк поділилася пікантним моментом зі свого життя
Під час зйомок ігрового шоу «Хто зверху? »Зірки так розкріпачуються, що починають видавати свої найстрашніші таємниці. І капітан жіночої команди ...
Шоу-бізнес 05 листопада 2018, 18:45 (tv.ua)
Мораес: Гравці повинні намагатися заради результатів команди, а не займатися таким лайном Мораес: Гравці повинні намагатися заради результатів команди, а не займатися таким лайном
Жуніор Мораес прокоментував небажання Дениса Бойко і Віталія Буяльського потиснути йому руку.
Футбол 05 листопада 2018, 19:30 (football.ua)
Краса і економія: виверти радянських жінок Краса і економія: виверти радянських жінок
Зараз в наші дні на прилавках магазинів знайдеться все. Як то кажуть, будь-який каприз за ваші гроші.
Здоров'я 05 листопада 2018, 19:44 (NeBoley.com.ua)
СБУ разоблачила администраторов антиукраинских сообществ в соцсетях СБУ разоблачила администраторов антиукраинских сообществ в соцсетях
В Одессе, Киеве и Северодонецке разоблачили провокаторов, финансируемых спецслужбами России. Об этом сообщает пресс-служба СБУ: