Архів новин 

новини: 25 січня 2018 у рубриці:  

Свистяче дихання і хрипи - можливі медичні причини

Свистяче дихання і хрипи можуть бути ознакою багатьох захворювань дихальної системи, алергічних реакцій, хімічного пошкодження легенів, вдихання чужорідного тіла і ін.
Здоров'я 25 січня 2018, 23:46 (NeBoley.com.ua)

Як схуднути без дієт: міняємо звички Як схуднути без дієт: міняємо звички
Сучасний шалений ритм життя давно перетворив їжу з ритуалу в щось, що ми робимо на бігу. Дуже часто від жінок чуються скарги: як давно вся сім'я ...
Здоров'я 25 січня 2018, 22:40 (e-news.com.ua)
Люмбальна пункція: причини і ризики проведення люмбальної пункції Люмбальна пункція: причини і ризики проведення люмбальної пункції
Люмбальна пункція - це процедура, за допомогою якої лікарі беруть для аналізів зразок спинномозкової рідини хворого.
Здоров'я 25 січня 2018, 16:52 (NeBoley.com.ua)
Сепсис: діагностика, лікування та профілактика сепсису Сепсис: діагностика, лікування та профілактика сепсису
Сепсис (зараження крові) - це важке захворювання, яке виникає в результаті попадання в кров хворого великої кількості хвороботворних мікроорганіз...
Здоров'я 25 січня 2018, 17:25 (e-news.com.ua)
Вся правда про банани: користь чи шкода Вся правда про банани: користь чи шкода
Банани вже давно стали цілком звичним для нас фруктом, хоч і не ростуть у нас в садах і городах. А за ціною вони іноді бувають дешевше навіть зви...
Здоров'я 25 січня 2018, 19:40 (e-news.com.ua)
Антиоксиданти винограду знижують тиск Антиоксиданти винограду знижують тиск
Вчені стверджують, що проантоціанідіни кісточок винограду (ПКВ) - ефективний засіб, який допомагає знизити артеріальний тиск, якщо використовуват...
Здоров'я 25 січня 2018, 20:31 (NeBoley.com.ua)
Розпорядок дня для організму Розпорядок дня для організму
А ось як виглядає приблизний розпорядок дня нашого організму, орієнтуючись на який, ви зможете отримати максимальний результат і в роботі, і в ос...
Здоров'я 25 січня 2018, 00:55 (NeBoley.com.ua)
В Узбекистані лікарі не змогли врятувати дитину, що проковтнула 13 голок В Узбекистані лікарі не змогли врятувати дитину, що проковтнула 13 голок
Немовля, з тіла якого в ході складної хірургічної операції лікарі витягли 13 сталевих голок, помер в середу в реанімаційному відділенні Республік...
Здоров'я 25 січня 2018, 09:39 (glavnoe.ua)
Чому лікувати застуду не потрібно Чому лікувати застуду не потрібно
Терапевт, розвінчав для нас основні міфи про лікування ГРВІ.
Здоров'я 25 січня 2018, 10:38 (NeBoley.com.ua)
Вчені повідомили про смертельну небезпеку цукру Вчені повідомили про смертельну небезпеку цукру
Регулярне вживання солодкої їжі може привести до виникнення проблеми з кровопостачанням окремих внутрішніх органів.
Здоров'я 25 січня 2018, 10:51 (NeBoley.com.ua)
Порушення прав пацієнта і їх види Порушення прав пацієнта і їх види
Звертаючись до лікаря, кожна людина сподівається отримати від медичного працівника висококваліфіковану допомогу і можливість якнайшвидшого одужан...
Здоров'я 25 січня 2018, 14:38 (NeBoley.com.ua)
Що впливає на підвищення гемоглобіну Що впливає на підвищення гемоглобіну
Гемоглобін - це пігмент крові, необхідний для транспортування кисню до органів і тканин.
Здоров'я 25 січня 2018, 15:03 (NeBoley.com.ua)
4 причини зниженого гемоглобіну 4 причини зниженого гемоглобіну
Якщо в твоєму аналізі показник гемоглобіну не влучає у допустимі межі, звичайно, потрібно звернути увагу на причини. А їх може бути кілька.
Здоров'я 25 січня 2018, 15:39 (NeBoley.com.ua)
Їжа, яка зігріває в холодну пору року Їжа, яка зігріває в холодну пору року
Скільки разів ми на власному досвіді переконувалися, що швидше замерзаємо, якщо в шлунку порожньо. Стоїш на продувається всіма вітрами автобусній...