Архів новин 

новини: 15 червня 2017 у рубриці:  

Рентгенологи використовуватимуть фото пацієнтів для точного діагнозу

На думку фахівців, технологічний прогрес віддалив фахівців-рентгенологів від їх пацієнтів, і хворий перетворився просто в «медичний випадок».
Здоров'я 15 червня 2017, 21:23 (NeBoley.com.ua)

Пасивне куріння призводить до ускладнень під час вагітності Пасивне куріння призводить до ускладнень під час вагітності
Жінки, які з дитячого і юного віку є пасивними курцями, більшою мірою схильні до ускладнень під час вагітності, ніж ті, хто не вдихали тютюновий ...
Здоров'я 15 червня 2017, 19:58 (e-news.com.ua)
Білки, жири, вуглеводи: як прийти до консенсусу Білки, жири, вуглеводи: як прийти до консенсусу
Хоча не всі люди стурбовані здоров'ям організму і не всі шукають його в здоровому харчуванні, є і такі, яким це цікаво. Дана стаття написана для ...
Здоров'я 15 червня 2017, 17:14 (e-news.com.ua)
Гройсман розповів, яким буде результат медреформи Гройсман розповів, яким буде результат медреформи
Розпочата Урядом, Президентом та Парламентом медична реформа має на меті забезпечити українців якісними медичними послугами, доступними ліками, а...
Здоров'я 15 червня 2017, 18:38 (glavnoe.ua)
Перлова каша: користь поза всякими сумнівами Перлова каша: користь поза всякими сумнівами
Якщо в раціоні часом буде знаходитися перлова каша, корисність такого харчування відіб'ється на стані здоров'я, зовнішності і, як наслідок, на на...
Здоров'я 15 червня 2017, 19:13 (e-news.com.ua)
Чайний гриб: користь і шкода Чайний гриб: користь і шкода
Чайний гриб досить часто використовується в домашній і нестандартної медицині. Фахівці називають його медузоміцет.
Здоров'я 15 червня 2017, 19:10 (NeBoley.com.ua)
7 простих звичок, які допоможуть запустити метаболізм з ранку 7 простих звичок, які допоможуть запустити метаболізм з ранку
Наш метаболізм являє собою бездоганний і точний механізм.
Здоров'я 15 червня 2017, 03:13 (NeBoley.com.ua)
Якою має бути хороша ветеринарна клініка Якою має бути хороша ветеринарна клініка
Коли ви вирішите завести домашнього вихованця, то відразу ж зіткнетеся з проблемою пошуку хорошого ветеринара.
Здоров'я 15 червня 2017, 03:08 (NeBoley.com.ua)
Мед: користь і шкода Мед: користь і шкода
Вчені вважають, що бджоли з'явилися на кілька тисяч років раніше, ніж людина, тому їх продукт старше всього людства. У зв'язку з цим цілком можна...
Здоров'я 15 червня 2017, 09:09 (e-news.com.ua)
Арахіс: шкода і користь Арахіс: шкода і користь
У нас на кухні є великий ряд товарів, які дієтологи відносять до їжі, корисної до вживання. Але арахіс, шкода і корисність якого постійно обговор...
Здоров'я 15 червня 2017, 09:40 (e-news.com.ua)
Корисні поради, що є в спеку Корисні поради, що є в спеку
Що є в спеку, коли є безліч різноманітної їжі, яка так і вабить своїми ароматами.
Здоров'я 15 червня 2017, 12:07 (NeBoley.com.ua)
Чому спати на лівому боці корисно Чому спати на лівому боці корисно
Сон відіграє надзвичайно важливу роль, від нього безпосередньо залежить самопочуття і стан нашого здоров'я.
Здоров'я 15 червня 2017, 13:41 (NeBoley.com.ua)
Якщо запалилася підшлункова залоза Якщо запалилася підшлункова залоза
Стаття містить інформацію про те, що робити, якщо нездорова підшлункова залоза, дієта при запаленні підшлункової залози. Підшлункова залоза віді...