Архів новин 

новини: 23 листопада 2018 у рубриці:  

Як зберегти укладку в негоду

У холодну пору постає вибір - надіти головний убір або зберегти укладку.
Здоров'я 23 листопада 2018, 22:55 (NeBoley.com.ua)

Як зробити правильний вибір пральної машини з вертикальним завантаженням Як зробити правильний вибір пральної машини з вертикальним завантаженням
Сьогодні неможливо уявити життя без автоматичної пральної машини. Незважаючи на те, що техніка споживає досить багато енергії, ніхто не відмовляє...
Наука та здоров'я 23 листопада 2018, 21:54 (glavnoe.ua)
Як вибрати фен для сушіння волосся - поради експертів Як вибрати фен для сушіння волосся - поради експертів
При догляді за волоссям дуже важливо вибирати правильні інструменти, які не завдадуть шкоди волоссю.
Здоров'я 23 листопада 2018, 14:42 (NeBoley.com.ua)
Американця 5 років лікували від хвороби, якої у нього не було Американця 5 років лікували від хвороби, якої у нього не було
У 2012 році жителю штату Колорадо Джеймсу Салас поставили діагноз «лангергансоклеточний гистиоцитоз» і призначили інтенсивний курс хіміотерапії.
Здоров'я 23 листопада 2018, 15:58 (NeBoley.com.ua)
У чому спокушали чоловіків наші бабусі У чому спокушали чоловіків наші бабусі
Як змінилися з часом одяг, аксесуари, предмети і речі, якими користуємося.
Здоров'я 23 листопада 2018, 17:35 (NeBoley.com.ua)
Глютеопластіка: створюємо апетитні округлості Глютеопластіка: створюємо апетитні округлості
Жінка завжди хоче бути привабливою в очах чоловіків, а вже вони обов'язково оцінять спокусливі форми округлої і підтягнутою попки. На жаль далеко...
Здоров'я 23 листопада 2018, 19:20 (e-news.com.ua)
Вчені розповіли, що в майбутньому люди будуть виглядати інакше через мутацій Вчені розповіли, що в майбутньому люди будуть виглядати інакше через мутацій
Вчені вважають, що в майбутньому зміститься гравітаційний центр Землі, в зв'язку з чим пальці на ногах перестануть бути корисними, крім великого,...
Здоров'я 23 листопада 2018, 00:57 (NeBoley.com.ua)
Хронічна кропив янка: що це і як лікувати Хронічна кропив'янка: що це і як лікувати
У практичній медицині досить поширеною проблемою у пацієнтів є висип - кропив'янка. Виникають такі висипання і почервоніння за рахунок надлишков...
Здоров'я 23 листопада 2018, 07:19 (e-news.com.ua)
Американка пережила  внутрішнє обезголовлення  і вижила Американка пережила "внутрішнє обезголовлення" і вижила
В американському місті Сідар-Спрінгз, штат Мічиган, жінка вижила після автомобільної аварії, в результаті якої її череп виявився повністю відділе...
Здоров'я 23 листопада 2018, 10:13 (glavnoe.ua)
Солодкі безалкогольні напої збільшують ризик розвитку раку молочної залози Солодкі безалкогольні напої збільшують ризик розвитку раку молочної залози
Група іспанських вчених розглянула в своєму дослідженні зв'язок між вживанням солодких напоїв Cola & Co і ризиком розвитку раку молочної залози.
Здоров'я 23 листопада 2018, 12:21 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів