Архів новин 

новини: 29 жовтня 2018 у рубриці:  

Що станеться, якщо ти перестанеш пити алкоголь

Часткова або повна відмова від алкоголю тільки позитивно вплине на твоє здоров'я, читай, як:.
Здоров'я 29 жовтня 2018, 21:37 (NeBoley.com.ua)

Собаки можуть визначати хворих на малярію по запаху шкарпеток Собаки можуть визначати хворих на малярію по запаху шкарпеток
У людей, заражених паразитичними організмами, не завжди виявляються традиційні для малярії симптоми.
Наука 29 жовтня 2018, 21:10 (Корреспондент.net)
Знайдено спосіб швидко схуднути уві сні Знайдено спосіб швидко схуднути уві сні
Вчені стверджують, що активно і швидко схуднути можна без дієт і вправ. При цьому для цього потрібно їсти на ніч.
Наука 29 жовтня 2018, 15:44 (Корреспондент.net)
Високе зростання підвищує ризик розвитку раку Високе зростання підвищує ризик розвитку раку
Високим людям загрожує підвищений ризик раку, так як вони елементарно мають більше клітин в тілі.
Здоров'я 29 жовтня 2018, 17:01 (NeBoley.com.ua)
IBM оголосила про покупку Red Hat за 34 мільярди доларів IBM оголосила про покупку Red Hat за 34 мільярди доларів
Корпорація IBM оголосила про покупку Red Hat, найбільшого дистриб'ютора операційної системи Linux і розробника хмарного програмного забезпечення....
Наука та здоров'я 29 жовтня 2018, 20:33 (glavnoe.ua)
Яким повинен бути магазин мобільних гаджетів Яким повинен бути магазин мобільних гаджетів
Якщо ви збираєтеся купити свій перший смартфон або планшет, то для початку варто пошукати відповідний магазин. Адже цей пристрій буде взято не од...
Технології 29 жовтня 2018, 21:00 (e-news.com.ua)
Безсоння призводить до болів в спині Безсоння призводить до болів в спині
Фахівці з Університету Хайфи встановили, що у дорослих людей з регулярною безсонням болю в спині зустрічаються в 1,5 рази частіше, ніж звичайно. ...
Здоров'я 29 жовтня 2018, 01:28 (e-news.com.ua)
Вчені успішно випробували «щеплення», яка позбавляє від нікотинової залежності Вчені успішно випробували «щеплення», яка позбавляє від нікотинової залежності
Експерименти з привченими до нікотину гризунами показали, що штучний білок NicA2-J1 дозволяє перемогти шкідливу звичку.
Здоров'я 29 жовтня 2018, 01:16 (NeBoley.com.ua)
Ідеально кільце для вашої заручин Ідеально кільце для вашої заручин
Ви знайшли дівчину, з якою бажаєте прожити до кінця життя. Тепер, згідно з традицією, бажаєте провести заручини і шукайте відповідне колечко. тео...