Архів новин

новини: 6 квітня 2024 у рубриці:

Брайтон — Арсенал 0:3 Відео голів та огляд матчу АПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 6 квітня 2024 року.
Футбол 06 квітня 2024, 23:35 (football.ua)

Лемпард може очолити збірну Канади Лемпард може очолити збірну Канади
Англієць може очолити національну команду.
Футбол 06 квітня 2024, 22:15 (football.ua)
Трубін – у старті Бенфіки на потенційно чемпіонський матч проти Спортінга Трубін – у старті Бенфіки на потенційно чемпіонський матч проти Спортінга
"Орли" спробують помститися "левам" за виліт із Кубка Португалії серед тижня.
Ніко Вільямс повернувся до стартового складу Атлетіка на фінал Кубка Іспанії проти Мальорки Ніко Вільямс повернувся до стартового складу Атлетіка на фінал Кубка Іспанії проти Мальорки
Стали відомі стартові склади команд для фінального поєдинку Кубка Іспанії, у якому зіграють баскський Атлетік та Мальорка.
Футбол 06 квітня 2024, 22:20 (football.ua)
Довбик вчетверте за сезон може стати найкращим гравцем місяця у Жироні Довбик вчетверте за сезон може стати найкращим гравцем місяця у Жироні
Українець знову побореться за нагороду у каталонському клубі.
Футбол 06 квітня 2024, 20:35 (football.ua)
Кейн встановив новий рекорд з голів у дебютному сезоні Бундесліги Кейн встановив новий рекорд з голів у дебютному сезоні Бундесліги
Англієць забив 32 м'ячі за 26 турів чемпіонату Німеччини.
Футбол 06 квітня 2024, 20:52 (football.ua)
Тухель: Баварія віддала гру Гайденгайму за 15 хвилин Тухель: Баварія віддала гру Гайденгайму за 15 хвилин
Наставник дав свій коментар.
Футбол 06 квітня 2024, 21:01 (football.ua)
Арсенал із Зінченком розібрався з Брайтоном Арсенал із Зінченком розібрався з Брайтоном
Роберто Де Дзербі так і не вигадав, що робити з атакою власної команди, тому футболісти Мікеля Артети відносно малими зусиллями впорались із пове...
Футбол 06 квітня 2024, 21:40 (football.ua)
Штутгарт здолав Боруссію Д завдяки голу Гірассі та наздогнав Баварію у турнірній таблиці Штутгарт здолав Боруссію Д завдяки голу Гірассі та наздогнав Баварію у турнірній таблиці
Завершився сьомий поєдинок 28 туру чемпіонату Німеччини.
Астон Вілла — Брентфорд 3:3 Відео голів та огляд матчу АПЛ Астон Вілла — Брентфорд 3:3 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 06 квітня 2024, 22:04 (football.ua)
Рома — Лаціо 1:0 Відео голу та огляд матчу Серії А Рома — Лаціо 1:0 Відео голу та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 6 квітня 2024 року.
Крістал Пелес — Манчестер Сіті 2:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ Крістал Пелес — Манчестер Сіті 2:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 06 квітня 2024, 17:57 (football.ua)
Мілан спокійно розгромив Лечче Мілан спокійно розгромив Лечче
Завершився другий поєдинок 31 туру чемпіонату Італії.
Футбол 06 квітня 2024, 18:04 (football.ua)
Верес — Оболонь 3:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ Верес — Оболонь 3:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 6 квітня 2024 року.
Футбол 06 квітня 2024, 18:23 (football.ua)
Гайденгайм несподівано здолав Баварію, здійснивши камбек у другому таймі Гайденгайм несподівано здолав Баварію, здійснивши камбек у другому таймі
Завершився ще один поєдинок 28 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 06 квітня 2024, 18:35 (football.ua)
Голанд — перший гравець АПЛ із 30 голами за клуб у цьому сезоні Голанд — перший гравець АПЛ із 30 голами за клуб у цьому сезоні
Норвежець продовжує показувати високу результативність.
Футбол 06 квітня 2024, 18:36 (football.ua)
Баєр здолав Уніон і відірвався від Баварії на 16 очок Баєр здолав Уніон і відірвався від Баварії на 16 очок
Гайденгайм — Баварія 3:2 Відео голів та огляд матчу Бундесліги Гайденгайм — Баварія 3:2 Відео голів та огляд матчу Бундесліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 6 квітня 2024 року.
Футбол 06 квітня 2024, 19:23 (football.ua)
Баварія програла 6 матчів у Бундеслізі вперше з сезону-2011/12 Баварія програла 6 матчів у Бундеслізі вперше з сезону-2011/12
Тоді мюнхенський клуб став другим.
Футбол 06 квітня 2024, 19:34 (football.ua)
Баєр в одній перемозі від титулу Баєр в одній перемозі від титулу
Клуб із Леверкузена в наступному турі може стати чемпіоном.
Футбол 06 квітня 2024, 19:39 (football.ua)
Мілан — Лечче 3:0 Відео голів та огляд матчу Серії А Мілан — Лечче 3:0 Відео голів та огляд матчу Серії А
Футбол 06 квітня 2024, 19:49 (football.ua)
Іващенко: Знову нас підвела реалізація. Але сьогодні був не наш день Іващенко: Знову нас підвела реалізація. Але сьогодні був не наш день
Наставник "пивоварів" поділився своїми думками після гри з Вересом.
Мілан вперше з 2006 року переміг у семи матчах поспіль Мілан вперше з 2006 року переміг у семи матчах поспіль
"Россонері" перебувають у чудовій формі.
Футбол 06 квітня 2024, 20:07 (football.ua)
Шандрук: Важлива перемога для Вереса у всіх аспектах Шандрук: Важлива перемога для Вереса у всіх аспектах
Наставник рівненського клубу поділився своїми думками після гри з Оболонню.
Футбол 06 квітня 2024, 20:29 (football.ua)